Teknoloji Haberleri

CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G’den Playmaster!

Oyun oynamak bazıları için gerçekten de bir tutku. Durum böyle olunca oyunlar hakkında geliştirilen yazılımlar da bu tutkuyu hissedenler için …

Oyun oynamak bazıları için gerçekten de bir tutku. Durum böyle olunca oyunlar hakkında geliştirilen yazılımlar da bu tutkuyu hissedenler için önemli. Biliyorsunuz Logitech G serisi içinde birçok oyuncu teçhizatı var. Şimdi ise Logitech G Playmaster yazılımı ile tutkunu olduğunuz Counter-Strike üstünde daha başarılı olabilirsiniz. Yazılımın desteklediği ilk oyun popüler çok oyunculu oyun CS: GO oluyor.

Logitech G Playmaster yazılımı CS’te başarı getirmeyi vadediyor

Logitech G, becerilerinizi geliştirmenize ve oyuncuları takip etme, hareket etme ve ateş etme gibi belirli teknikleri uygulamanıza yardımcı olmak için tasarlanan Playmaster, Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir e-spor eğitim programı açıkladı.

CS: GO içinde özel haritalar ve seviyeler oluşturulan bu sistemde, hem oyuncular mevcut beceri seviyelerini değerlendiriyor hem de alıştırma yapıp bu becerileri geliştirebiliyor.

Yazılımın geliştirilmesi adına Limerick Üniversitesi‘nde yer alan Lero Esports Bilim Araştırma Laboratuvarı ile beraber çalışıldı. Logitech de Playmaster’ı bildirdiğu yazısında buna vurgu yaparak, ‘’bilim tarafından destekleniyor’’ ibaresini kullanıyor.

Nasıl çalışıyor?

Öncelikle Playmaster, oyunculara sevdikleri oyunlarda performanslarını nasıl geliştireceklerini öğretmek için dizayn edilmiş beceri tabanlı bir yazılım programı olarak tanımlanıyor.

Bu yazılım oyuncunun güçlü ve zayıf yönüne geçerini saptıyor ve her oyuncunun çok daha başarılı olması için yönlendirmeler sunuyor. 30 dakika süren temel test için ‘’PLAYMASTER.GG’’ internet sayfasına girmeniz gerekiyor. Bu yazılımın desteklediği ilk oyunsa yukarıda da bahsettiğimiz gibi CS: GO oluyor. İlerleyen zamanda oyun sayısının artması planlanıyor.

Yarım saat süren testin daha sonra Playmaster, düşmanı tespit etmede, nişan almada, silahlara göre değişen geri tepme ve daha fazlası dahil olmak üzere becerileri geliştirmek için özel, kişiselleştirilmiş bir öneri sunuyor.  Şu anda betada olan ve ücretsiz sunulan yazılımı denemek talep edenleri şu bağlantıya alabiliriz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ