Teknoloji Haberleri

Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle
Televizyon kanalı olan Netflix‘in oldukça iddialı olan yeni fantastik dizisi Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı yayına girdi. Tom Wheeler ve Frank Miller‘ın ortak olarak hayata geçirdiği Cursed, klasik kılıç efsanesini bir cadı olan Nimue’nin gözünden anlatıyor. bunun yanı sıra dizide Merlin gibi bilinen karakterler farklı donanımlara sahip olarak bulunmaya devam etmekte.
Tom Wheeler’ın yazarlığını yaptığı, Frank Miller’ın ise illustrasyonlarını üstüne aldığı Cursed grafik romanı diziye dönüştürüldü. Netflix’te Temmuz ayı içerisinde gösterime girecek olan Cursed genç yetişkin temasını arkasına alıyor. Fragmanda da büyülü fantastik dünyaya geri dönüyoruz gibi görünüyor. Cursed dizisi, Merlin ve Arthur hikayesinin diğer uyarlamalarına göre daha şiddet içerikli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Lakin bu kez Arthur yerine “Lady of The Lake” olarak bilinen Nimue’nin hikayesi önplana çıkıyor. Cursed’ün konusu ise şöyle: Genç Nimue’nin kaderinde güçlü Lady of the Lake’e dönüşmek vardır. Genç bir kız olan Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i aramaya koyulur. Antik bir kılıcı teslim etmek üzere çıktığı bu yolculukta beklenmedik yol arkadaşı Arthur ile ortaklığı yapar. Genç Nimue, Arthur’un da yardımlarıyla zalimliğe karşı cesaretin sembolüne dönüşecektir.
NETFLİX CURSED FİLM FRAGMANI
Tom Wheeler ve Frank Miller’ın yazarı olduğu Cursed’ün oyuncu kadrosunda 13 Reasons Why ve Knives Out’un önü açılan oyuncusu Katherine Langford; dizinin güçlü kadın karakterlerinden birine hayat veren Shalom Brune Franklin; Merlin’i canlandıran Vikings yıldızı Gustaf Skarsgard; Devon Terrell, Daniel Sharman, Emily Coates ve Peter Mullan gibi isimler bulunuyor.
10 bölümlük ilk sezonuyla Cursed, 17 Temmuz tarihinde Netflix’teki yerini alacak. bunun yanısıra dizinin oyuncularından Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgard, Shalom Brune Franklin ve Daniel Sharman ile olan röportajımız da aynı anda Beyazperde.com’da olacak!
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ