Teknoloji Haberleri

Dünya bu oyunu oynuyor: Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Ana akım futbol oyunlarına son zamanlarda oyunseverler tarafından ilgi azalmaya başladı. Fifa ve Pro Evolution durgunlaştı. Güncellemelere rağmen …

Dünya bu oyunu oynuyor: Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Ana akım futbol oyunlarına son zamanlarda oyunseverler tarafından ilgi azalmaya başladı. Fifa ve Pro Evolution durgunlaştı. Güncellemelere rağmen mühim bir değişikliğin görülmemesinin bu durumda tesirli olduğu düşünülüyor. Bu nedenle EA Sports ve Konami’nin geliştirmelerinin yavaş ilerlediğini hissedenlerin sayısı hayli fazla.

Kaptan Tsubasa: Rise of New Champions (RoNC), artık herkes tarafından bilinen haline gelmiş olan futbol oyunlarına yeni bir soluk kazandırmış gibi görünüyor. Futbol oyunu seven binlerce kişi, bu oyunu ne kadar beğendiklerini anlatıyor.

Kariyer Modu

Kaptan Tsubasa: Rise of New Champions oyununda yer alan kariyer modu, yeni başlayanlar için harika bir başlangıç noktası. Oyuncunun seçebileceği iki farklı hikaye var. Bunlardan biri Tsubasa ve ortaokul takımının ulusal şampiyonaya gidişi. Bu yol her maçtan evvel size bir oyun evvelsi dersi sunduğundan, karmaşık hareketlerin ayrıntılarını öğrenmenize imkan sağlıyor.

Oyun içinde röportajlar, yorumlar, ısınmalar ve oyun sonrası kutlamaların yer alması, yani gerçek yaşamdaki bir spor yayınını taklit etmesi etkileyici.

Sonuç olarak Captain Tsubasa: Rise of New Champions‘da etkileyici bir hikaye ve oynanış var. Oyunun görselleri anime çizgi film formlarının dokunuşuyla fantastik ve güzel.

Kaptan Tsubasa: Rise of New Champions , şimdi Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PC‘de çıktı. Hala karakterlerin hayranları olanlar için sevindirici bir haber.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

ÖNERİLEN:

Captain Tsubasa: Rise Of New Champions Oyunu Nedir?

Oyun hakkında Steam’de yer alan bilgiler ise şu biçimde:

Captain Tsubasa: Rise of New Champions heyecan verici aksiyonu ve mükemmel şutlarıyla futbol oyunlarına çiçeği burnunda bir görünüm getiren bir arcade futbol oyunu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ