Teknoloji Haberleri

EA Play, Steam’de erişime açıldı! İşte abonelik fiyatı

son zamanlarda yükselen oyun fiyat aralıkları sebebiyle, abonelik hizmetleri gibi çözümler oyunculara sunulmaya başlandı. Xbox Gamepass ve …

son zamanlarda yükselen oyun fiyat aralıkları sebebiyle, abonelik hizmetleri gibi çözümler oyunculara sunulmaya başlandı. Xbox Gamepass ve PlayStation Plus gibi servisler oyunculara; aylık ya da yıllık belli ücretler karşılığında birçok oyun sunuyordu. Şimdi ise EA Play Steam ortaklığı ile yeni bir servis daha oyuncuların karşısına çıktı.

EA Play, Steam’de oyunculara sunuldu! Fiyatlar resmiyet kazandı

Electronic Arts, daha evvel de EA Access isimli bir abonelik servisini tüketicilere sunuyordu. Lakin bu servis artık Steam çatısı altında oyuncuların karşısına çıkacak. Abonelik ücretinin ise günümüz oyun fiyat aralıklarına incelediğimizde oldukça cazip olduğunu rahatça aktarabiliriz.

Amerika Birleşik Devletleri’de aylık 5 dolar abonelik ücretine sahip EA Play Steam üstünden aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL ücretle kullanılabilecek. Bu ödemenin sonunda ise birçok oyundan oluşan kütüphaneye erişim sağlanabiliyor. Bu kütüphanenin içinde öne çıkan bazı oyunlar ise; Battlefield, Need for Speed, ve Titanfall oluyor.

bunun yanısıra bu servise abone olan kullanıcılara bazı bunun yanısıralıklar da tanınacak. Örnek vermek gerekirse; 420 TL ön sipariş fiyatına sahip FIFA 21, tam sürümüyle piyasada yerini almadan evvel EA Play’in aboneleri tarafından 10 saat süresince oynanıp, denenebilecek. Bu abonelik servisine erişmek ve incelemek için bu bağlantıyı faydalanabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ