Teknoloji Haberleri

eFootball PES 2021 için Roma temalı görüntü yayınlandı!

Sevilen futbol oyunlarından biri olan PES serisinin yapımcısı Konami, bu yıl sıfırdan yeni bir oyun yaratmak yerine var olanın üstüne bir şeyler …

Sevilen futbol oyunlarından biri olan PES serisinin yapımcısı Konami, bu yıl sıfırdan yeni bir oyun yaratmak yerine var olanın üstüne bir şeyler ekleyeceklerini duyurmuştu. Yani eFootball PES 2021 yeni bir oyun olmayacak efootball PES 2020‘nin geliştirilmiş ve güncellenmiş hali olacak. Konami, yeni oyun için AS Roma ile ortaklığını bildirdiğu bir video yayınladı.

eFootball PES 2021 için AS Roma odaklı video yayınlandı!

paylaşılan videoda AS Roma takımındaki oyuncuların gerçek durumlarını ve oyun için modellenmiş durumlarını kıyaslayabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, AS Roma takımının efsaneleşmiş Francesco Totti, Marcos Evangelista de Morais Cafu gibi isimlerin de oyunda yer alacağı kesinleşti. Oyunun en yeni sürümünü görmemiz için 15 Eylül 2020 tarihi işaret ediliyor.

Aşağıdan eFootball PES 2021’in yeni oyun içi videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

PES 2021 hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Bu yıl piyasaya sürülecek olan oyunu geçiş için çok fazla dikkate almayan Konami‘nin önümüzdeki yıl piyasaya süreceği oyun için heyecanlı mısınız? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ