Teknoloji Haberleri

Efsane grafiklerle Ride 4 Playstation 5 görüntüsü yayınlandı!

Piyasada nadir yer alan motorsiklet oyunlarından biri olan Ride serisinin yeni oyunundan, PlayStation 5 grafiklerini ve oynanışını gösteren yeni …

Piyasada nadir yer alan motorsiklet oyunlarından biri olan Ride serisinin yeni oyunundan, PlayStation 5 grafiklerini ve oynanışını gösteren yeni bir video yayınlandı. Ortaya çıkan görüntülere baktığımız zaman, yeni nesil oyunun gerçekten kaliteli olduğunu aktarabiliriz. Dikkat çeken grafiklere sahip Ride 4, Playstation 5 videosu yayınlandı!

Ride 4’ten PlayStation 5 videosu yayınlandı!

Yapımcı şirketin açıklamalarına göre Ride 4, PlayStation 5’te 4K 60 FPS oyun deneyimini oyunseverlerle buluşturacak. Böylece oyuncular çok daha kaliteli görsellikle ve akıcılıkta oyuna oynayabilecekler. Zaten motor oyunlarının süratli ve akıcı olması gerekirken yeni yapımın PlayStation 5’te akıcı ve kaliteli grafikler sunması tatmin edici bir gelişme. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan oyunun paylaşılan videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

PS5’te yer alan yeni SSD aracılığıyla yükleme süreleri önemli ölçüde azalacağı için yarışlardan evvel ve sonraki bekleme sürelerinin çok kısa olacak. Yapımcılar, SSD aracılığıyla veri akışının süratli olacağı ve dokuların daha süratli yükleneceği için; oyuncuları çok daha farklı bir deneyim beklediğini açıkladı.

bunun yanısıra Ride 4 hayranları, PS5 ile gelen DualSense kontrolcüsünün nimetlerinden tam anlamıyla yararlanabilecekler. Dokunsal geri bildirim sağlayan yeni kontrolcu, aynı zamanda tetiksel tuşlara da sahip olacak ve bu özellikler oyun tarafından tam anlamıyla desteklenecek.

Oyun 8 Ekim’de PC, Xbox One ve PS4‘te ve 21 Ocak 2021‘de PS5 için çıkacak. Şu an itibariyle Xbox Series X sürümüyle ilgili resmi bir açıklama yok.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ