Teknoloji Haberleri

Eğitim Dönemine Bilgisayarınızı SSD ile Hızlandırarak Girin

Yeni eğitim ve öğretim dönemi başlarken bilgisayarım eskisi gibi süratli çalışmıyor diyenler kaliteli bir SSD takviyesi ile bu problemina daha …

Eğitim Dönemine Bilgisayarınızı SSD ile Hızlandırarak Girin

Yeni eğitim ve öğretim dönemi başlarken bilgisayarım eskisi gibi süratli çalışmıyor diyenler kaliteli bir SSD takviyesi ile bu problemina daha ekonomik bir çözüm bulabiliyor. Yüksek kalite ve gücüne sahip SSD’leri ile dikkat çeken Kingston, bilgisayarına SSD takviyesi yapmak talep edenlere düşük fiyatlı modelleri A400, A2000’i öneriyor.

SSD ile bilgisayarınızın işlem hızını 8-10 kata kadar artırabilirsiniz

Uzun süren araştırmalar sonucu çok severek aldığımız bilgisayarlar kullandıkça ve zaman geçtikçe yavaşlıyor ve istediğimiz performansı tam sunamaz hale geliyor. İster masaüstü ister dizüstü bilgisayarlar olsun sisteminizde özellikle sabit disk (HDD) donanımına sahipseniz bir SSD’ye (Solid State Disk – Katı Hal Sürücüsü) göre; hız, şoka karşı duyarlılık ve güç tüketimi gibi durumlarla eliniz biraz daha zayıf olabilir. Yapılan bağımsız testlerde SSD’ye sahip sistemlerin mekanik diske sahip sistemlere göre en az 8-10 kat daha süratli olduğu ve şoklara karşı daha güçlü olduğu sonucu ortaya çıkmakta.

Kingston’ın A400 SSD 120GB’dan 960GB’a kadar kapasiteler sunuyor

2,5″ ve M.2 form etkenlerinde olan Kingston A400 SSD açılış, yükleme ve transfer süreleri ile mevcut sisteminizin performansını önemli ölçüde artırıyor. 500MB/s ve 450MB/s’ye varan okuma ve yazma hızları sunan en yeni nesil denetleyicinin yer aldığı SSD, geleneksel sabit disk sürücüye göre 10 kat daha süratli olmasıyla, yüksek performans, ultra-tepkisel çok görevli çalışma ve daha süratli bir sistem sağlıyor. aynı zamanda bir sabit disk sürücüden daha güvenilir ve dayanıklı olan A400, 120 GB-960GB arası kapasitelerde sunuluyor.

A400 SSD hakkında daha fazla bilgi için buraya 

Ultrabook’lar için Kingston A2000 NVMe PCIe SSD

Kingston A2000 NVMe PCIe SSD, 2200/2000MB/s’ye varan okuma yazma hızlarıyla etkileyici gücüne sahip uygun maliyetli bir veri depolama çözümü olarak gözleri üstüne topluyor. A2000, SATA SSD’lere göre 3 kat performans sağlayarak daha süratli yükleme, daha az güç tüketimi ve daha az ısınma sunuyor. A2000 SSD, geniş bir kitlenin ilgisini çekecek biçimde üretilse de özellikle bilgisayarlarını yükseltmek isteyen bireyler de düşünülerek tasarlanıyor. Tek taraflı ince M.2 dizayna sahip A2000, bir ultrabook’a ya da ufak form etkenlü bilgisayar sistemine takıldığında tam potansiyelinde çalışıyor. 250GB-1TB arası kapasitelerde sunulan A2000, 256-bit XTS-AES donanım tabanlı şifreleme kullanarak uçtan uca veri korumasını destekleyen, kendinden şifrelemeli bir sürücü olarak gözleri üstüne topluyor.

A2000 SSD hakkında daha fazla bilgi için buraya

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ