Teknoloji Haberleri

Elon Musk’tan enteresan Tesla Watch yorumu

Zaman zaman aldığı enteresan kararlar ve yayınladığı tweetler ile gündeme gelen Elon Musk bu kez kendi ürünü için bir yorumda bulundu. Geleceği …

Elon Musk’tan enteresan Tesla Watch yorumu

Zaman zaman aldığı enteresan kararlar ve yayınladığı tweetler ile gündeme gelen Elon Musk bu kez kendi ürünü için bir yorumda bulundu. Geleceği takıntı haline getiren ünlü girişimci, Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden yaptığı Tesla Watch yorumu ile tekrar gündeme geldi.

Elon Musk’tan Neuralink göndermeli Tesla Watch yorumu

Bir haber sitesinin Tesla Watch haberini cevaplayan Musk, geçenlerde tanıtılan Neuralink teknolojisine göndermede bulundu. Elon Musk’ın Tesla için bir bir akıllı saat geliştirdiği hakkında yapılan paylaşıma Elon Musk şu cevabı verdi: “Pek sayılmaz. mobil cihazlar ve saatler dünün teknolojisi, Neuralink yarının teknolojisi.”

Tesla Watch projesi, Tesla araç sahiplerinin üçüncü parti yazılımlarla uğraşmadan araçlarını saat üstünden yönetebilmesini sağlayacak. Bir anahtar işlevi görecek olan saat için hala çok az bilgi mevcut.

Görünüşe göre ünlü girişimci, akıllı saat gibi sıradanlaşmış teknolojilerin yerine yaptığı büyük atılımların gündeme gelmesini istiyor.

Ağustos ayının sonunda tertip edilen canlı yayınla Neuralink adı verilen beyin implantıyla ilgili birçok bilgiye sahip olmuştuk. Bu implantın tanıtımı hem teknoloji hem de tıp gündemini kasıp kavurmuştu. Hastalıklara çare olmaya hazırlanan bu teknoloji hakkındaki gelişmeler hala gündeme gelmeye devam etmekte.

Sizler Elon Musk’ın bu yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ