Teknoloji Haberleri

EMUI 11 güncellemesi çıkış tarihi açıklandı!

Kullanıcılar tarafından büyük heyecanla beklenen EMUI 11 güncellemesi, Huawei’nin bugün açıkladığı tarih ile resmiyet kazandı. Android 11 …

Kullanıcılar tarafından büyük heyecanla beklenen EMUI 11 güncellemesi, Huawei’nin bugün açıkladığı tarih ile resmiyet kazandı. Android 11 mimarisinden esinlenilerek geliştirilen EMUI 11 tanıtım tarihi ne zaman?

EMUI 11 güncellemesi çıkış tarihi açıklandı!

Huawei bugün, yaptığı açıklama ile sızdırılan bilgileri bir bakıma onaylamış oldu. Yapılan açıklamaya göre EMUI 11 kullanıcı arayüzü, Huawei Geliştiriciler Konferansı’nın ilk günü olan 10 Eylül‘de piyasaya sürülecek.

Ortaya çıkan Huawei Geliştirici Konferansı görselinde de görülen yeni işletim sistemi haricinde bizi birkaç sürpriz bekliyor. Afişte mobil cihaz haricinde mikrodalga fırın, buzdolabı, klima ve TV‘nin yer alması Huawei ekosisteminin genişleyeceğine işaret ediyor.

Huawei, bu hafta EMUI 11 ve HarmonyOS 2 gibi yazılım yeniliklerini sergileyecek büyük bir HDC 2020 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bununla beraber, Çinli şirket bazı donanım yeniliklerini göstermeyi planlıyor. Huawei’nin resmi açıklamasına göre 10 Eylül’de iki sunum gerçekleştirilecek. İlk sunum TSİ 10:00’da başlayacak ve geliştiriciler EMUI 11 ve HarmonyOS 2 üstünde duracak. daha sonra yeni Huawei ürünlerinin küresel sunumu TSİ 15:00’de başlayacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ