Teknoloji Haberleri

En âlâ olmaya aday Oppo Watch kutusundan çıkıyor!

Oppo Watch kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videoda, Oppo’nun yeni akıllı saatini kutusundan çıkartıyor ve Oppo Watch sahip olduğu …

En âlâ olmaya aday Oppo Watch kutusundan çıkıyor!

Oppo Watch kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videoda, Oppo’nun yeni akıllı saatini kutusundan çıkartıyor ve Oppo Watch sahip olduğu özellikleri neler yakın zamandan bakarken sizler için ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz. Bakalım Oppo’nun Google destekli yeni akıllı saati nasıl olmuş?

Oppo Watch kutu açılışı: Heyecanlandırıcı tasarım

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam etmekteuz. Bu videomuzda, Oppo’nun yeni akıllı saatini kutusundan çıkartıyor ve sahip olduğu özellikleri neler yakın zamandan bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Oppo Watch sahip olduğu özellikleri yaşandı!

Wear OS işletim sistemine sahip Oppo’nun yeni akıllı saati, bu işlem sisteminin nimetlerini tamamıyla kullanabiliyor. Bir akıllı saatten beklenen sahip olduğu özelliklerin hemen hemen hepsine sahip olan cihaz, kullanıcıları en çok ekranı mutlu oluyor. Saat, 2 farklı model ile satışa çıktı. Bu modellerden ilki, nispeten ufak ekranlı 41 mm Oppo Watch’ken bir diğer ise daha büyük ekranlı bir saat talep edenler için 46 mm Oppo Watch. Oppo Watch’un 41 mm’lik modeli 1.6 inç AMOLED ekrana sahip. Bu ekran 320 x 360 piksel çözünürlüğünde ve 301 PPI piksel yoğunluğunda. 46 mm’lik model ise 1.9 inç AMOLED ekranı ile 402 x 476piksel çözünürlüğünde ve 326 PPI piksel yoğunluğunda.Su geçirmez yapısı ile öne çıkan Oppo Watch modelleri gücünü Snapdragon War 3100 işlemciden alıyor. 1 GB RAM kapasitesi ile rakiplerine meydan okuyan model 8 GB dahili depolamaya sahip. Bu yeni akıllı saatlerin ufak modeli için 300 mAh, büyük modeli içinse 430 mAh’lık bataryalar tercih edilmiş. Oppo, 16 dakikalık bir şarj zamanı ile 16 saatlik bir pil performansı ortaya çıkarıldığinin önemini vurguluyor.

Oppo Watch’un 41 mm’lik modeli Türkiye pazarında 1799 TL’lik fiyatı ile yer alırken, 46 mm’lik model 2299 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ