Teknoloji Haberleri

En başarılı ön ödemeli kart hangisi?

gün geçtikçe kullanıcı sayısını katlayarak artıran ön ödemli kartlar, klasik bankacılık hizmetlerine kıyasla çok daha esnek ve özgür yaklaşımları …

gün geçtikçe kullanıcı sayısını katlayarak artıran ön ödemli kartlar, klasik bankacılık hizmetlerine kıyasla çok daha esnek ve özgür yaklaşımları sunmasıyla öne çıkıyor. Biz de bu içeriğimizde şu an Türkiye’de en çok tercih edilen ön ödemeli kart sağlayıcılarını sizler için biraraya getirdik. Peki En kaliteli ön ödemeli kart seçeneği hangisi?

En kaliteli ön ödemeli kart seçeneği hangisi?

İninal

Herhangi bir banka hesabına gerek kalmadan ve Bunun yanı sıra ekstreler ile uğraşmadan çevrim içi alışveriş yapabileceğiniz alternatiflerden birisi İninal kart oluyor.

20 binden çok anlaşmalı satış noktasına sahip olan İninal Kart’a banka ATM’lerinden, PTTmatik‘lerden, İninal Cüzdan uygulamasından, market ve perakende noktalarında nakit yükleyebiliyorsunuz.

İninal kartlar içinde kolayca para transferini mümkün kılan servis, süratlica sanal kart oluşturup çevrim içi alışverişe başlamanızı da mümkün kılıyor. Oyun içi satın almaya da destek sunan İninal Kart’ı D&R, Kim, Migros, Şok, Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi perakendecilerden de satın alabiliyorsunuz.

İninal hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

Tosla Kart

AkÖde tarafından hayata geçirilen bir ön ödemeli kart çözümü sunan Tosla, üyeler arası para transferi, temassız işlem kabiliyeti ve insana özel kart seçenekleriyle dikkat çeken ön ödemeli kart opsiyonları içinde bulunuyor.

Mobil uygulaması üstünden, telefon numarası ve e-posta adresi ile kolay erişim sunan Tosla Kart, Harca Bölüş donanımı ile dikkatleri üstüne çekmişti. Harca Bölüş donanımı temelinde grup oluşturup, kolaylıkla Alman usülü ödeme yapabilmenizi mümkün kılıyor. Tek bir Tosla hesabıyla ödeme yapabiliyor ve daha sonra kolaylıkla herkes borçlandığı kadarını ödeyebiliyor.

Tosla Kart hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

Paycell Kart

Son dönemin en çok gündeme gelen ödeme metodlarınden biri de mobil entegrasyona sahip ödeme sistemleri oluyor. Turkcell tarafından hayata geçirilen Paycell, halihazırda kolay kimlik teyidi aracılığıyla kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanıyor. EFT ve para gönderme işlemlerinde alternatiflerine göre bazı dezavantajlara sahip olan Paycell, yalnızca banka kartı ile yükleme yapabiliyor olmanız en büyük dezavantajı diyebiliriz.

Paycell’in en mühim avantajlarından birisi de kuşkusuz ortak servis sağlayıcısı aracılığıyla Turkcell telefon numaranıza entegre sekilde çalışıyor olması. Paycell ile beraber harcadıkça İnternet kazanabiliyorsunuz. bunun yanısıra tüm ödemelerinizi tek bir telefon numarasına bağlamanız da mümkün hale geliyor.

Paycell Kart hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

Vodafone Pay

Çok yakın bir tarihte, 3 Eylül 2020’de Türkiye etkinliği yapılan Vodafone Pay bazı avantajlar da sunuyor. Diğer alternatifleri gibi 18 yaş sınırına takılmaksızın her aktif üyenin kolaylıkla alışveriş yapabilmesini imkan sağlıyor. 7/24 para transferi yeteneği ile kullanıcılar için güçlü bir alternatif oluşturuyor. Vodafone Pay’e EFT ve banka ATM’leri üstünden nakit yüklemesi yapabiliyorsunuz.

Vodafone Pay hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

Param Genç Kart

TürkPara imzası taşıyan Genç Kart da gençlerin banka kartına sahip olmadan tüm faaliyetlerini hayata geçirmelerine imkan tanıyan alternatifler içinde. Tüm banka POS‘larında ödeme ve harcama yapma olanağı sunan Param Genç Kart, ilk alışverişlerde gençlere tek seferlik kampanyalar sunuyor. Son olarak Param Genç kartın hesap açılım ve kullanım ücretlerinin olmadığını ekleyelim.

Param Genç Kart hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

PeP Kart

Yurtharicinde nakit kullanımına odaklanan finansal çözümlerden biri olan PeP, yurtdışı para transferleri için de 7/24 hizmet veriyor. Kullanımı ücretsiz olan PeP Kart, yurtharicinde da Visa simgesi olan tüm ATM’lerde kullanılabiliyor. bunun yanısıra PeP kart döviz kurları noktasında da kullanıcısına faydalı oluyor.

PeP Kart hakkında daha fazla detaya buradan varabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ