Teknoloji Haberleri

Enes’e saç ektirdik! – Teknoloji, bu işin neresinde?

Yine bilgilendirici ve öğretici bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzda editörlerimizden Enes’e bayram armağansi olarak saç ektiriyoruz …

Yine bilgilendirici ve öğretici bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzda editörlerimizden Enes’e bayram armağansi olarak saç ektiriyoruz. Bayram evvelsi ofis içerisinde sürpriz olarak çekilen video içerisinde Hakkı Alkan’ın saç ekimi armağansi sonrası Enes oldukça fazla heyecanlanmıştı. İşte araştırılan tüm detaylar.

Enes’e bayram armağansi!

son zamanlarda saç ekim işlemi ülkemizde ve dünya çapında oldukça fazla popüler. Özellikle görünümünü değiştirmek isteyen Lakin bu işlemi yaptırırken de ağrı ve acı istemeyen bireyler yeni nesil saç ekim sistemini uyguluyor. Basınçlı anestezi aracılığıyla herhangi bir iğne kullanılmadan deri altına anestezi uygulanabiliyor ve acı minimum seviyelere düşürülüyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Saç ekim işlemi sonrası Enes’i neler bekliyor?

Başarılı bir operasyon geçiren Enes, 10 gün süresince çok dikkatli olması gerekiyor. Saç ekimi yapılan bölgeyi korumak burada öne çıkıyor. İşlem sonrası ilk 10 gün süresince kafanın herhangi bir yere çarpmaması gerekiyor.

bununla beraber ekilen greftler zarar örmeyecek ve zamanla yerine oturacak. Saç ekimi işleminden 48 saat sonra ilk yıkama gerçekleştiriliyor. Yıkama 10. güne kadar devam edecek biçimde uygulanıyor. bununla beraber ekilen greftler ve donör bölgenin bakımları yapılmış oluyor.

Saç ektirmek ve işlem ile ilgili ;

Emphair ile iletişime geçerek saç ekimi sürecini rahat ve acısız bir biçimde atlatabilirsiniz. Bu operasyon Emphair ytesirlileri Yücel Muratoğlu ve Adem Demiral eşliğinde gerçekleşmiştir. Aşağıda yer alan bağlantılardan kendilerine varabilirsiniz.

Emphair Sosyal paylaşım sitesi Facebook: https://bit.ly/3l2tSdP

Emphair Instagram: https://bit.ly/2QpT1kN

Emphair WhatsApp İletişim : https://bit.ly/3htmmq0

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ