Teknoloji Haberleri

Epic Game’de 32 TL’ye satılan oyun ücretsiz olarak satışa sunuldu!

Epic Game’de 32 TL’ye satılan oyun ücretsiz olarak satışa sunuldu!

Bugünlerde sağlam ataklar yaparak birçok oyuncuyu kendisine çeken Epic Games Store bir ücretsiz oyun kampanyası daha yaparak daha fazla dikkat çekmeyi başarıyor.

                                               

Epic Games Store ciddi bir ücreti olan oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor!

Piyasaya girdiği günden beri Steam‘a rakip olan Epic Games Store, oyuncuların için mutlu ve heyecan verici haberler vermeye devam ediyor. Daha önceden de ücretsiz oyun kampanyaları ile gündeme gelen Epic Games Store şimdi de kimsenin beklemediği 32 TL‘ye satılan macera oyunu Thimbleweed Park’ı kısa bir süre için tamamen ücretsiz oldu.

7 Mart‘a kadar ücretsiz ulaşabileceğiniz Thimbleweed Park ile oyuncuları büyük bir aksiyon bekliyor. Sözü geçen oyunun hikayesinden kısaca bahsedecek olursak, Thimbleweed Park’ın 1987 yılından esinlenilerek o yılla ilgili görseller ile oluşturulduğunu görüyoruz.

Oyunun amacı yaşadığınız kasabada meydana gelen gizemli ve korkutucu suçları çözüp aydınlığa kavuşturmak. Eğlenceli ve bir o kadar komik yapısıyla ön plana çıkmayı başaran Thimbleweed Park‘ı tamamen ücretsiz olarak almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

Söz konusu oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olmak için buraya tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkan pencereden hemen yukarıdaki görselde bulunan, ÜCRETSİZ seçeneğine tıklayın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, Epic Games Store‘da 32 TL’ye satılan oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklenmiş oluyor. Bunun haricinde oyunu, bilgisayarınızda yüklü olan Epic Games Store uygulaması üzerinden de aynı işlemleri yaparak kütüphanenize tamamen ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bir sonraki ücretsiz oyunda belli oldu. Epic Games tarafından sosyal medyada yapılan açıklamada, 7-21 Mart tarihleri arasında Slime Rancher oyunu da tamamen ücretsiz olarak piyasaya sunulacağı duyuruldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ