Teknoloji Haberleri

Epson EcoTank L15160 görüntü inceleme

Pek çoğumuzun gözünde yazıcılar, sürekli sorun çıkyükselen, kağıdı sıkışan, toneri biten ve mürekkep doldururken de her yeri batırdığımız …

Epson EcoTank L15160 görüntü inceleme

Pek çoğumuzun gözünde yazıcılar, sürekli sorun çıkyükselen, kağıdı sıkışan, toneri biten ve mürekkep doldururken de her yeri batırdığımız cihazlardır, değil mi? bazı zaman öyle ki, zaman zaman bu yazıcıların, sürekli bir devinim içinde olan teknoloji dünyasında, nasıl bu kadar durağan kalabildiğine, geliştirilemediği hakkında da hayrete düşerken buluruz kendimizi. Eğer böyle kafanızı yoruyorsanız, büyük bir olasılıkla evinizde yahut ofisinizde eski bir yazıcı kullanıyorsunuz.

Bu incelememizde sizi yeni bir yazıcı ile tanıştırıyoruz. Epson’ın kısa bir süre evvel piyasaya devam ettiği EcoTank L15160 modeli bu incelememizde bizlerle beraber ve akıllardaki o eski yazıcıların kötü namını silmek için burada. Öncelikle şunu söyleyerek başlamak lazım: Bu cihaz 3 yıllık mürekkeple geliyor ve dakikada tam 25 sayfa yazdırıyor. Bunun yanı sıra renkli yahut siyah fark etmeksizin, dakikada tam 25 sayfadan bahsediyoruz. Bu da piyasadaki pek çok seriden daha süratli olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra bu cihazın bir de alt modeli var, o da EcoTank L15150 olarak bulunuyor. Onun farkı ise, dakikada tek renkte 25, renkli baskıda da 12 sayfa yazdırabilmesi oluyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ