Teknoloji Haberleri

Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı

Fragmanlarıyla oyunseverleri hayran bırakan Call of Duty, yeni fragmanıyla da aynı etkiyi yakalıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War için …

Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı

Fragmanlarıyla oyunseverleri hayran bırakan Call of Duty, yeni fragmanıyla da aynı etkiyi yakalıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman yayımlandı. Fragman, 1983 yılı ve o yıla damga vurmuş popüler bir şarkı ile başlıyor. Daha sonraysa heyecanın doruklarına çıkan fragman çok oyunculu donanımıne vurgu yapıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman

PlayStation için gelen bu fragman için pek çok haritanın geniş bir şekilde açıklaması da bulunuyor. Activision, beş yeni harita için ayrıntılı açıklama yapıyor. Armada haritasında; Azorian Operasyonuna dayanarak, Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyet kuvvetleri, prototip bir nükleer denizaltı aramak için Kuzey Atlantik Okyanusu’nun ortasına varıyor. Soğuk Savaş’ın ortasında, yer alan Sovyetler ve Amerika Birleşik Devletleri içindeki çekişme yaşanıyor. Gemiler içinde heyecan dolu karşılaşma.

Crossroads haritasında, Özbekistan’ın derinliklerinden Afganistan’a uzanan rotada, NATO kuvvetleri, ICBM fırlatıcılarından oluşan büyük bir Sovyet askeri konvoyunu pusuya düşürmek için seferber oluyor.

Sovyetlerin soğuk arka planında, bir MI6 Filosu, konvoyda tutulan çok gizli istihbaratı ve önümüzdeki zamanlarda operasyonlar için lüzumlu tüm malzemeleri güvence altına almak için herhangi bir kuvvet ile savaşmaya hazır. Düşman mevzilerini havaya uçurmak için tankları yahut kar motosikletlerini düşmanın arkasına geçip hatlarını kırmak için kullanmalısınız.

Miami haritasında, kiralanan DGI güçleri aracılığıyla Perseus, güvenilir bir müttefiki serbest bırakmak için Miami’nin ünlü South Beach’inde bir hapishane nakil aracına pusu kuruyor ve saldırıyor. Canlı mimarisi ve neon ışıkları içinde gecenin karanlığında, kalan DGI güçlerini ortadan kaldırmak ve Perseus’un nerede olduğuna dair ipuçlarını belirlemek için CIA özel kuvvetleri görevlendiriliyor.

Moskova haritasında, SSCB’nin kalbinde, bölgeyi güvence altına almak, kalan CIA ajanlarını yakalamak ve NATO’nun gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir Spetsnaz ekibi, güvenliği ihlâl edilmiş bir CIA güvenli evine gönderiliyor. İlk raporlar, bölgede çatışmaların sokaklara döküldüğünü ve ikinci bir CIA-JSOC ekibinin olay yerine takviye olarak gelmesini sağladığını gösteriyor.

Satellite, Orta Afrika’daki Angola çöllerinin derinliklerinde, KH-9 olarak anılan çok gizli, Amerikan yapımı bir keşif uydusu, potansiyel olarak Perseus tarafından yerleştirildi. İşe alınan DGI kuvvetleri, sahip olduğu duyarlı istihbaratı ararken, NATO’nun MI6 Filosu, bölgeyi güvence altına almak ve DGI başıboş olanları ortadan kaldırmak için gönderiliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ