Haziran 17, 2021

Teknolojihaberleri

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha fazlasına dair en son haberler…

Euro’nun kara atları: Hollanda ve Türkiye

Hollanda için eleme aşamasına geçmek çok karmaşık olmamalı; Türkiye bu baskıda yer almak için kendilerini daha iyi görebilirHollanda

2014 Dünya Kupası’nda yarı finalist olan Hollandalı, Euro 2016 veya 2018 Dünya Kupası’na katılamadı. Bu sefer Frank de Boer tarafından yönetilen ekip bir rapor yayınlamak istiyor.

De Boer bir Orange harikası, ancak yönetici yazıları özellikle son yıllarda Inter Milan ve Crystal Palace için pek cesaret verici olmadı. Ayrıca, 2022 Dünya Kupası elemelerinin ilk maçında Hollanda’nın Türkiye’ye 2-4 kaybetmesinden sonra zaten baskı altında görünüyor.

Ayrıca, Hollanda 2008’den bu yana Avrupa Şampiyonası’nda henüz herhangi bir maç kazanamadı, güvenilir stoper Virgil van Dijk ise De Boer’in aklında olabilir. Ancak, takımları çok sert değil, bu nedenle Hollanda için eleme aşamasına geçmek çok karmaşık olmamalı.

Forvet Memphis Debay, Hollanda’nın en iyi ikinci bitirdiği açılış UEFA Uluslar Ligi’nden bu yana güçleniyor. Lyon’da hayatını yeniden canlandıran Debay, Euro 2020 elemelerinde altı gol atarken sekiz asist yaptı.

Deboy ile genç Frankie de Zhang, önümüzdeki birkaç hafta boyunca Orange’ın şansının anahtarı olacak.

Yayınlanan c grubu Ukrayna, Avusturya ve kuzey Makedonya ile

Euro kaydı: 1988 yılında Şampiyonlar

Euro 2016 bitişi: Uygun değil

Brock Yılmaz.

Türkiye

Uluslararası başarı onları Euro 2008’in son dört raundunun dışında tuttu ve Türkiye bu edisyonda yer alma konusunda kendilerini daha iyi buldu.

2002 Dünya Kupası’nı üçüncü bitiren herkesi şaşırtan bir şekilde, kaptan olan Chenol Kunz, Türkiye’nin baş antrenörü olarak ikinci turdaydı ve ön eleme turunda ilham alan takım ikinci bitirdi ve az farkla geride kaldı. dünya şampiyonu Fransa’dan sadece iki puan. Cunningham’ın adamları Fransa’yı Paris’te 1-1 öne geçirdi, ardından evi 2-0 yenerek şovu daha iyi hale getirdi.

READ  Bulaşıcı kilo alımı Türkiye'de yemek merakını körüklüyor

Leicester’den Kökler Choyung, Türkiye’nin en güçlü yönlerinden biri olan ve özellikle ilk başlayan İtalya’ya karşı önemli bir rol oynaması beklenen sekiz temiz çarşaf tutmalarına ve üçünü kabul etmelerine yardımcı oldu. Brock Yılmaz, yaşına uygun bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor ve kulübün LQ1 galibiyet kampanyasında Lille için 16 gol attıktan sonra Türkiye’nin ilk tercihi forvet oyuncusu olarak bir kez daha rekabet edebilir.

A, İtalya, Galler ve İsviçre ile birlikte A Grubunda yer alıyor.

Euro Rekoru: 2008’de Yarı Finaller

Euro 2016 bitişi: Grup aşamasında üçüncü