Teknoloji Haberleri

Facebook Hesap Silme

Facebook Hesap Silme

Facebook Hesap Silme

 

Facebook, insanların en çok kullandığı bir sosyal medya paylaşım sitesidir. Arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza en yakın yolla bilgiler edindiğiniz sitedir. Facebook, video izleme, görüntülü sohbet ve haber takibi gibi birçok yararlı yönleri olduğu gibi kullanıcılara yarar sağlamayan birçok özelliği de bulunmaktadır.

Facebook kullanıcıları bağımlılık derecesinde sosyal medyayı takip ettiğinde ya da kişiler tarafından hoş görülemeyecek tehdit gibi kötü tepkiler aldığında Facebook hesap silme yöntemine başvurur.

 

Facebook hesabını tamamen silmek yerine dondurmak da mümkündür. Hesabınızın sağ üstünde bulunan alta doğru olan oka basıldığında ayarlar seçilir. Açılan yeni pencerede sol taraftaki güvenlik tıklanmalıdır. Ve en aşağıda hesabı dondur gözükmektedir.

 

Eğer Facebook hesabınıza geri dönmeyi asla düşünmüyorsanız tamamen silmek de mümkündür. Facebook hesabınıza girdikten sonra adres çubuğuna ‘/help’ ekleyin ve açılan sayfada hesabınızı yönetme başlığına tıklayın. Burada alt başlıklar sıralanacak ve hesabınızı dondurma veya silme bölümünüze tıklamalısınız. Hesabımı kalıcı olarak nasıl silebilirim? Bölümünü dikkatlice okuduktan sonra Facebook’un sizi yönlendirmelerine uyarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ