Teknoloji Haberleri

Facebook, Instagram Öykülerini Göstermeyi Deniyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Instagram’daki “hikayeleri” Sosyal paylaşım sitesi Facebook uygulamasında görmenizi sağlayacak bir işlevin …

Facebook, Instagram Öykülerini Göstermeyi Deniyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Instagram’daki “hikayeleri” Sosyal paylaşım sitesi Facebook uygulamasında görmenizi sağlayacak bir işlevin testlerine başladı.

Bir Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcısı tarafından fark edilen işlev, Instagram kullanıcılarının hikayelerini Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta da görünür yapmalarına olanak sağlıyor. Sosyal paylaşım sitesi Facebook, bu işlevin çalışması için iki tarafın da Sosyal paylaşım sitesi Facebook ve Instagram hesaplarını birbirine bağlamaları ve işlevi aktif hale getirmeleri gerektiğini söylüyor. Yani Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta dostunız olup sizi Instagram’da takip etmeyen bir kişi, hikayenizi göremiyor. Hikayeye gelen yanıtları ise Instagram’da görebiliyorsunuz. Sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan bir ytesirli, işlevin “tüm gizlilik ayarlarına bağlı kaldığını” da doğruladı.

View Instagram story directly from Sosyal paylaşım sitesi Facebook. Hm..new? @MattNavarra pic.Sosyal paylaşım sitesi Twitter.com/FtIBw0uMVz

— Audrey ????® (@ec_wife) September 4, 2020

Hayatınızı herkesle paylaşmaktan hala sıkılmadıysanız, tam aksine daha çok paylaşmanın yollarını arıyorsanız, bu yeni işlev tamamlandığında işinizi kolaylaştırabilir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ