Teknoloji Haberleri

Fall Guys, Tüm Vakitlerin En Çok İndirilen PS Plus Oyunu Oldu

Şu an tüm yayıncılar tek bir oyun oynuyor, o da Fall Guys. Kısa bir süre evvel oyun dünyasına düşen Fall Guys, şu an rekorlar kırıyor. oldukça …

Fall Guys, Tüm Vakitlerin En Çok İndirilen PS Plus Oyunu Oldu

Şu an tüm yayıncılar tek bir oyun oynuyor, o da Fall Guys. Kısa bir süre evvel oyun dünyasına düşen Fall Guys, şu an rekorlar kırıyor. oldukça fazla keyifli, Lakin yumuşak yüzünden anlaşılamayacak kadar da rekabetçi bir Battle Royale oyunu olan Fall Guys, oyun sırasında dostları birbirine düşürüyor, sevgilileri ayırıyor ama bu sırada oldukça fazla da eğlendiriyor.

PlayStation 4 ve PC platformlarında erişimde olan Full Guys, şimdiden rekorlar kırmış durumda. Sony, yaptığı açıklama ile Fall Guys’ın PS Plus üstünden şu ana kadar en çok indirilen oyun olduğunu açıkladı. Tabiki bunda oyunun PS Plus üstünde tamamen ücretsiz olmasının da tesiri büyük. dostlarıyla beraber biraz keyifli vakit geçirmek isteyen PlayStation Plus aboneleri şu sıra hemen bu oyunu indirebiliyor.

As of today, @FallGuysGame is the most downloaded PS Plus game of all time on a global basis. Congrats to @Mediatonic! pic.Sosyal paylaşım sitesi Twitter.com/jgXK8JGhFc

— PlayStation Europe (@PlayStationEU) August 26, 2020

Sony, bunun yanısıra resmi PlayStation Avrupa Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üstünden de Fall Guys’ın yapımcısı Mediatonic‘e de teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmemiş.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ