Teknoloji Haberleri

Fall Guys: Ultimate Knockout için Fortnite gibisi atılım

Oyun gündemi tarafını bir süredir meşgul eden Epic Games’in ötesinde başka gelişmeler de bulunuyor. Bu gelişmelerden bir tanesi de bir anda …

Oyun gündemi tarafını bir süredir meşgul eden Epic Games’in ötesinde başka gelişmeler de bulunuyor. Bu gelişmelerden bir tanesi de bir anda popüler olan Fall Guys da yaşanıyor. Fall Guys: Ultimate Knockout için Fortnite’ın bünyesinde yer alan özellik geliyor.

Fall Guys: Ultimate Knockout hile tarafında kararını veriyor

Oyunlarda en can sıkan şeylerden birisi kuşkusuz hilecilerin varlığı. Oyunlarda tercih edilen hileler ile oyunseverler tatsız deneyimler yaşıyor. Daha çok PUBG, Fortnite ve CS: GO gibi oyunlar tarafında yaşanan hileler gündemimize girse de şimdi Fall Guys: Ultimate Knockout da bu kervana katılıyor. Her popüler oyunun kaderini paylaşan Fall Guys, verdiği karar sonrası Fortnite’taki sisteme geçiyor.

Fall Guys geliştiricileri Fortnite tarafından tercih edilen hile önleme yazılımını içeren yeni bir güncellemeye sahip olduğunu açıkladı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üstünden yapılan paylaşımda, oyunun hilelere karşı alacağı önleme vurgu yapılıyor. Daha güçlü bir hile önleme sistemine geçileceğini müjdeleyen Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı, bu hafta içinde güncellemeyi dağıtmaya başlayacağını aktardı.

Epic Games imzalı Fortnite da diğer oyunların lisansını aldığı iki anti-hile yazılımını kullanıyor. Hatırlatmak gerekirse Fall Guys: Ultimate Knockout 7 Ağustos’ta oyuncuların karşısına çıktı ve kısa zamanda Steam‘de 7 milyon indirmeye ulaştı.

İş PlayStation’ın PS Plus hizmetindeki başarısına geldiğinde ise  şuana dek en çok indirilen oyun ünvanına kavuştuğunu göze çarpıyor. Oyunda klasik Battle Royale oyunların aksine 60 kişilik grubun sanal bir engel parkurunda yarıştığı ve her biri enteresan görünümlü karakterleri yönlendirdiği renkli bir atmosfer sunuluyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ