Teknoloji Haberleri

Final Fantasy XVI yakında tanıtılabilir!

Sevilen aksiyon RPG oyunlarından biri ve zamanı efsaneleşen isimlerinden olan Final Fantasy serisine yeni bir oyuna eklenebilir. Şu ana kadar …

Sevilen aksiyon RPG oyunlarından biri ve zamanı efsaneleşen isimlerinden olan Final Fantasy serisine yeni bir oyuna eklenebilir. Şu ana kadar Square Enix tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da ortaya çıkan iddialar, yeni oyunun yakın zamanda gün yüzüne çıkacağını işaret ediyor. Final Fantasy XVI hakkında yeni iddialar geldi!

Final Fantasy XVI hakkında yeni iddialar geldi!

Twisted Voxel isimli internet sitesinin haberine göre, yeni Final Fantasy oyunu için çalışmalar çok uzun zaman evvel başladı. bazı zaman haberi yapan site, Final Fantasy XVI’nın Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcı hesabını bile keşfetti. Hesap şu an için gizli tutulup, hiç bir paylaşım yapılmamış olsa da geniş bir şekilde araştırıldığı zaman Square Enix tarafından alınan bir hesap gibi görünüyor. Bunun nedeni olarak ise, hesap kurtarma işlemi sırasında bağlı olduğu mail adresinin “fa*********@s********” şeklinde olması. Yani çok fazla anlaşılmasa da, görünenlere göre Square Enix tarafından alınan bir sayfa olduğunu aktarabiliriz.

Tabii bu iddia çok erken atılmış bir olay. Firma tarafından oyuna hakkında şimdiye kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani rastgele bir kişi tarafından alınan mail ve hesap olabilir.

Yeni Final Fantasy oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce ortaya çıkanlar yeni bir oyunun habercisi mi, yoksa rastgele alınan bir hesap mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ