Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Spotify kullanıcılarını sevindiren gelişme

Dijital müzik servisleri günümüzde kişiler içindeki popülerliğini artırmaya devam etmekte. Bu servisler içinde en yaygın tercih edilenlardan biri …

Dijital müzik servisleri günümüzde kişiler içindeki popülerliğini artırmaya devam etmekte. Bu servisler içinde en yaygın tercih edilenlardan biri olan Spotify, yalnızca premium kullanıcılarına sunduğu bir donanımıni herkese limitli olarak açabilir. Ücretsiz Spotify sürümü için çevrim dışı dinleme donanımı üstünde çalışılıyor.

Ücretsiz Spotify kullanıcıları için internet bağlantısı olmadan dinleme donanımı gelebilir

Daha evvel de sızdırdığı ve doğru çıkan bilgilerle tanınan Jane Manchun Wong, Spotify’ın üstünde uğraştığı bir geliştirmeyi Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden yayınladı. Wong, bu paylaşımda ücretsiz Spotify kullanıcıları için yeni bir donanımın yolda olduğunu sözlerine ekledi Bu özellik ise şu anda yalnızca premium kullanıcılara sunulan; uygulama üstünde indirilen içerikleri, internet bağlantısı olmadan dinleyebilmek.

Ücretsiz Spotify sürümü çevrim dışı dinleme donanımıne sahip olacak diyen Wong, bu donanımın sınırlı biçimde kullanılabileceğini de sözlerine ekledi Ücretli aboneliği olmayan kullanıcılar, günlük 30 dakika limitle internete bağlı olmadan indirdikleri Spotify içeriklerini dinleyebilecek.

Spotify tarafından bu donanımın herkese açılma sebebi ise premium abone olduklarında ulaşabilecekleri olanakları daha net göstermek olduğu düşünülüyor. Lakin uygulamanın bu donanımı kullanıcılar için ne zaman yayınlayacağı hakkında bir bilgi yok.

bunun yanısıra Jane Manchun Wong, uygulamanın üstünde uğraştığı bir başka geliştirmeyi de sosyal paylaşım sitesi hesabı üstünden yayınladı. Spotify beğen butonu için bir animasyon görebiliriz. Şu anda uygulamanın beğen butonu herhangi bir animasyona sahip değil.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ