Teknoloji Haberleri

Galaxy Note 20 ilk tasarımı internete sızdı!

Galaxy Note 20 ilk tasarımı internete sızdı!

Yeni bir haber aracılığıyla Galaxy Note 20‘nin nasıl görüneceği hakkında artık bir düşüncemiz mevcut. Tasarımın nereden geldiği pek bilinmiyor, Lakin Samsung’un mobil cihazınu ilk kez gösterdiğinden görmezden gelmemiz zor.

Çizimlerde ilk fark edilen detaylar içinde ses düğmelerinin sağ kenara taşınmış olması var. Bu değişiklik, Note 20’yi diğer tüm Samsung mobil cihazlarıyla tutarlı duruma sokabilir. Bunun yanı sıra S Pen’in de yer değiştirdiği ve sol tarafa geçtiği görünüyor. Lakin kaynak, bu değişikliklerin hala tam anlamıyla doğrulanmadığının önemini vurguluyor, yani S Pen’in yerinde kalma ihtimali de var.

Kameraların tasarımı Galaxy S20’ye oldukça benziyor Lakin üst seviye periskop zum lensinin çizime dahil edilmiş olması, çizimler hakkında şüpheye neden oluyor. S20 Ultra’da yeralan bu lensin her iki Galaxy Note 20 modelinde bulunma ihtimali düşük.

Ölçüleri 161.8 x 75.3 x 8.5 mm olacağı söylenen telefon, bilgiler gerçekse Note 10’dan 0,6 mm daha kalın.

Bilgiler makul gibi gözükse de, gerçeği ne kadar gösterdiğini bilmiyoruz. Galaxy Note 20’nin tanıtımına birkaç ay olduğundan, Samsung’un tasarımda değişiklikler yapması muhtemel. Bu yüzden mobil cihazla ilgili tüm çıkan haberlere bir miktar kuşkuyla bakmakta yarar var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ