Teknoloji Haberleri

Galaxy S20 Fan Edition için tanıtım tarihi duyuruldu

Samsung bir süre evvel piyasaya devam ettiği yeni amiral gemisi mobil cihazlarına ek olarak ”Lite” versiyonlarıyla da karşılaşmıştık. Böylece çok …

Galaxy S20 Fan Edition için tanıtım tarihi duyuruldu

Samsung bir süre evvel piyasaya devam ettiği yeni amiral gemisi mobil cihazlarına ek olarak ”Lite” versiyonlarıyla da karşılaşmıştık. Böylece çok daha büyük insana seslenmeyi amaçlayan Samsung’un heyecanla beklenen Galaxy S20 Fan Edition yani namıdeğer Galaxy S20 FE, için performansının daha sonra tasarımsal bazı detaylar karşılaşmıştık. Şimdi ise mobil cihazın tanıtım tarihine yönelik bir paylaşım geldi. İşte Samsung Galaxy S20 Fan Edition tanıtım tarihi!

Galaxy S20 Fan Edition tanıtım tarihi yaşandı

Samsung bir afiş paylaştı ve bu afişte 23 Eylül tarihinde yapılacak yeni etkinliğini açıkladı. Bu etkinlikte büyük bir olasılıkla Fan Edition da tanıtılacak. büyük bir olasılıkla diyoruz çünkü afişte ‘’Unpacked for Every Fan’’ yazıyor. Burada mobil cihazın Fan Edition versiyonuna gönderme yapıldığı tahmin ediliyor. Yine de her şeye hazırlıklı olmakta yarar var.

mobil cihazın bu yeni versiyonu pek çok biçimde sızıntılarla gündeme geldi. Onleaks tarafından paylaşılan görsellerde, Galaxy S20 FE’nin tasarımında minimal çizgilere sahip olacağı ortaya çıkmıştı.

mobil cihazın arka kısmında üç kamera bulunuyor. mobil cihazın bilinen kamera sahip olduğu özelliklerine bakıldığında ise karşımıza 12 Megapiksellik Sony IMX555 ana kameraya, 12 Megapiksel ultra geniş açılı ve 8 Megapiksel telefoto kameranın çıkması bekleniyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksellik bir ön kamera bizi karşılayacak gibi duruyor.

mobil cihazın işlemci tarafında ise karşımıza Qualcomm’un Snapdragon 865’i çıkacak. RAM tarafında 6 ve 8 GB olmak üzere iki seçenek sunulacak ve mobil cihazın 6.4 / 6.5 inçlik ekranı 120 Hz ekran yenileme hızı bulunacak.

Bir de telefonda 4.500 mAh’lık bir pili bünyesinde barındıracağı bilgisi yer alıyor. mobil cihazın başlangıç fiyatının ortalama 750 dolar olması bekleniyor. mobil cihazın kırmızı, lacivert, pembe ve yeşil renklerine sahip olacağı yine beklentiler içinde bulunuyor

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ