Teknoloji Haberleri

Galaxy S21 Konsepti, Samsung’un Yeni Kamera Teknolojisini Kullanıyor

Samsung’un 2020 amiral gemilerinin tamamı tanıtıldığına göre gözümüzü yavaşça 2021’e çevirmeye başlayabiliriz. Samsung’un bir sonraki amiral …

Galaxy S21 Konsepti, Samsung’un Yeni Kamera Teknolojisini Kullanıyor

Samsung’un 2020 amiral gemilerinin tamamı tanıtıldığına göre gözümüzü yavaşça 2021’e çevirmeye başlayabiliriz. Samsung’un bir sonraki amiral gemisi, Galaxy S21 yahut S30 olacak. Raporlara göre bu kez üç model tanıtılacak ve en üstte Ultra modeli bulunacak.

Samsung’u yakın zamandan takip eden Sammobile’ın bir konsept sanatçısıyla yaptığı çalışma, Galaxy S21 Ultra’nın nasıl olabileceğini hayal ediyor. Konsept, Samsung’un kamera alanında bir atılım yapacağını varsayıyor ve ön kamerayı ekranın altına yerleştireceğini tahmin ediyor. Bununla beraber genel olarak mobil cihazın tasarımında büyük bir değişiklik beklenmiyor.

Samsung, iki sene evvel çentiksiz ekranların ipucunu vermişti. Ultra modeline özel olabilecek bu özellik, gerçeğe dönüşürse Samsung için de bir ilk olacak. Kameranın ekranın altına yerleştirilmesi, ön yüzün hiçbir delik yahut yuva olmaksızın tamamen ekranla kaplı olması anlamına geliyor. Gelişmeleri merakla takipte olacağız.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ