Teknoloji Haberleri

Galaxy Z Fold2 iş dünyasına taraf vermeye aday

Samsung geçtimiz hafta gerçekleştirdiği Unpacked Part2 etkinliği ile en yeni katlanabilir ekranlı mobil cihaz modeli Galaxy Z Fold2 görücüye …

Galaxy Z Fold2 iş dünyasına taraf vermeye aday

Samsung geçtimiz hafta gerçekleştirdiği Unpacked Part2 etkinliği ile en yeni katlanabilir ekranlı mobil cihaz modeli Galaxy Z Fold2 görücüye çıkardı. mobil cihaz deneyimine daha fazla esneklik ve ek fonksiyonlar getiren Z Fold2 iş kişilerının gereksinimlerine yanıt olmayı planlıyor.

mobil cihaz kavramı yeni bir kimlik kazandırıyor

Katlanabilir ekranı, 7.6 inç ana ekranı ve güçlü donanımı ile yakın dönemin en ünlü mobil cihaz modellerinden biri olan Z Fold2 yalnızca teknik donanımlari ile değil, aynı zamanda bu özellikler aracılığıyla başardığı yeni işlevlerle de öne çıkıyor.

İş yaşamında her bir saniyenin oldukça önemi olduğunun hepimiz farkındayız. Hele ki günümüz dijital dünyasında mobil olmak, yolda, evde bazı zaman spor salonunda dahi kolayca bir işi halledebilmek kritik öneme sahip. Tüm bunlara rağmen hala birçok iş için bir kenara geçip bilgisayarımızı açmamız gerekiyor. İşte tam da bu noktada Z Fold2 kullanıcısına yeni bir değer teklifi ile geliyor.

Bu yeni model 7.6 inçlik geniş ekranı ile mobil cihaz deneyimini, tablet ile birleştiriyor. Böylece kullanıcılar bir mobil cihazdan daha kullanışlı, bir tabletten daha fonksiyonel deneyimler yaşayabiliyor. Önceki serilerine göre ekran/kasa oranı ve ekran boyutu iyileştirilen Z Fold2 akıllı ekranı ile 11 Hz’den 120 Hz’e kadar geniş ekran tazeleme hızlarında kullanılabiliyor, bu da sizin daha uzun ömürlü bir pile sahip olmanızı mümkün kılıyor.

İş dünyası Galaxy Z Fold2 ile güçlenecek

Samsung Galaxy Z Fold2’ye dair teknik donanımlare  genişçe yer vermiştik, Lakin teknik donanımlar kadar önemli yeni işlevlerin altını çizmezsek olmaz. Esnek modu aracılığıyla ‘’Eller serbest’’ biçimde video konferanslara katılabileceğinizi, bir ekrandan konferansı takip ederken diğer bir ekranı panel olarak kullanabileceğinizi altını çizelim.

Bir doküman üstünde çalışırken klasik bir mobil cihaz klavyesindense, tam ekranda ikiye ayrılmış Samsung klavyesi ile daha rahat çalışabilir, isterseniz bir dizüstü bilgisayar gibi Z Fold2’yi katlayarak faydalanabilirsiniz. Z Fold2’nin öne çıktığı asıl noktada Aslını söylemek gerekirse bu: Tercihi kullanıcısına bırakabilen inovatif bir mobil cihaz.

Samsung Galaxy Z Fold2 şu anda 19.999 TL‘lik fiyat etiketi ile shop.samsung.com adresinde ön siparişte…

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ