Teknoloji Haberleri

Galaxy Z Fold2 Satın Alanlara Samsung’dan Ikram Var

Samsung Electronics’in mobil cihaz dünyasında yeni bir kategori oluşturan, katlanabilir serisinin yeni nesil cihazı Samsung Galaxy Z Fold2’yi 2 …

Galaxy Z Fold2 Satın Alanlara Samsung’dan Ikram Var

Samsung Electronics’in mobil cihaz dünyasında yeni bir kategori oluşturan, katlanabilir serisinin yeni nesil cihazı Samsung Galaxy Z Fold2’yi 2 Eylül – 2  Ekim içinde ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live armağan edilecek.

armağan fırsatı kampanyaya katılan seçili mağazalar ile 3. taraf online kanalların yanı sıra Samsung Online Mağaza (shop.samsung.com/tr) üstünden satın alınacak Galaxy Z Fold2 cihazlar için geçerli olacak.

Bu şık armağannin yanı sıra Samsung, Galaxy Z Fold2 sahipleri için “Galaxy Z Premier Service” hizmetini de hayata geçirdi. Bu servis ile En kaliteli cihaz deneyimini sağlamak adına tasarlanan özel müşteri servisi hizmeti verilecek. Galaxy Z Serisine Özel Çağrı Merkezi için müşterilerin 0850 222 0 847 numaralı hattı araması yeterli oluyor.bunun yanısıra yine bu hizmet içerisinde “Moto Kurye Hizmeti” de verilecek. Bu hizmet aracılığıyla Galaxy Z Fold2 sahipleri evlerinden çıkmadan Samsung Servislerinden yararlanabilecek. Moto Kurye, cihazları evlerden alıp servise teslim ediyor ve işlemlerden sonra adresinize getiriyor. Bunlara ek olarak Galaxy Z Fold2 sahiplerine 1 yıl süresince Ekran Koruma Desteği de sunulacak. Bu teklif ile ekran tamiri 999 TL’lik özel fiyatla gerçekleştirilebilecek.

Mystic Black ve Mystic Bronze renk seçenekleriyle gelen Galaxy Z Fold2’nin Türkiye’deki tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 19.999 TL.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ