Teknoloji Haberleri

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition rekor kırdı!

Galaxy Z Fold2 modeli fiyatlandırma politikası sebebiyle birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition ortalama 2 …

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition rekor kırdı!

Galaxy Z Fold2 modeli fiyatlandırma politikası sebebiyle birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition ortalama 2 katı fiyat ile piyasaya sürülmesine rağmen Güney Kore’de ön sipariş sayısı ile şaşırttı.

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition ön sipariş sayısı ile şaşırttı

Katlanabilir telefon modellerinin popülerliği gün geçtikçe artıyor. Katlanabilir telefon ailesine yeni bir model ekleyen Samsung, 1.999 dolar fiyat etiketi sebebiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Galaxy Buds Live, Galaxy Watch3 ve Thom Browne imzasına sahip kılıflar ile beraber satılacak olan model, büyük ilgi ile karşılandı. 3.300 dolar fiyat etiketine sahip olmasına karşın Güney Kore’de firmasın ortalama 230.000 ön sipariş almış olması dikkat çekti.

Yüksek fiyata rağmen 230.000 ön sipariş sayısı ile rekor kıran şirket tüm kullanıcılarını sevindiremeyecek.

yalnızca 5.000 adet üretmeyi planlayan Samsung, Güney Kore için 1.000 adet ayıracağını açıklamıştı. 25 Eylül’de satışa çıkacak olan modeli sınırlı sayıda kişinin alacak olması bazı kullanıcıların tepkisine yol açtı.

Bu yıl toplam 500.000 adet Galaxy Fold2 satmayı planlayan Samsung’un bu sayıyı 800.000’e çıkaracağı dedikodular içinde bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ