Teknoloji Haberleri

Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belirli oldu!

16 Eylül 2020 tarihinde tertip edilen PlayStation 5 etkinliğinde yeni konsolun çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi. aynı zamanda daha evvel …

Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belirli oldu!

16 Eylül 2020 tarihinde tertip edilen PlayStation 5 etkinliğinde yeni konsolun çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi. aynı zamanda daha evvel görmediğimiz ve beklemediğimiz bazı oyunlar karşımıza çıktı. bunun yanısıra bazı oyunların da çıkış fiyat aralıkları belirlendi. God of War, Hogwards Legacy ve Final Fantasy XVI gibi oyunları ilk kez görürken, Godfall gibi yapımların da çıkış tarihi belirlendi. Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu!

Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu!

PlayStation 5 ile beraber piyasaya gelmesi beklenen yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan Godfall, PlayStation 5’in piyasaya sunulmasıyla beraber yani 12 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Yani Godfall PlayStation 5’in ilk oyunlarından biri olacak. aynı zamanda yeni yapım bilgisayar platformuna da gelecek.

PC ve PS 5 platformları için geliştirilen Godfall, yeni nesil grafiklere ve oynanışa sahip olacak. Oyunda sağlam dövüş mekanikleri olması beklenirken, her oyuncunun kendi oyun tarzını belirlemesi için değişik silah türleri de bulunacak ve bu silahların birçok donanımı olacak.

Longsword türündeki silahlar, basit kombolarla beraber net hasar ve az bekleme süreleri ile öne çıkıyor. Bu silahlarla olan dövüşlerde, Spectral Flurry, Spiral Technique ve Shield Uppercut isimli üç farklı imza hareketi bulunacak.

Dual Blades türünde ise süratli atak yapılabilecek. Hız, akışkanlık ve hareketliliği bir ayara getiren bu silah türünde, Inner Focus ve Mortal Coil isimli iki farklı imza hareketi olacak.

Longswords imza hareketleri:

Spectral Flurry; yakın zamandaki pek çok hedefe aynı anda hasar verir.

Spiral Technique; Tüm düşmanları düz ve sabit bir yolda ortaya çıkarır.

Shield Uppercut; Kalkanlarla düşmanlara kontra atak yapabileceksiniz.

Dual Blades imza hareketleri:

Inner Focus; Şarj ederek düşmanlara büyük hasar verir.

Mortal Coil; Kılıcınızı fırlattığınız düşmanı yanınıza çekebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ