Teknoloji Haberleri

Google pixel 2 incelemesi

Google pixel 2 incelemesi

Google Pixel 2 İncelemesi

Google akıllı telefon piyasasına da girdi ve çıkardığı bu akıllı telefonlar ile de bu alanda çok fazla iddialı olduğunu da ortaya koydu. Bu başarısını devam ettireceği anlaşılan yeni Pixel 2 ve Pixel XL 2 ile yeniliklerine devam edeceğini ispatlıyor. Googlenin bu telefonları gören kişilerin çok fazla beğenmesi ile merak uyandırmaya devam ediyor ve bu anlamda akıllı telefon kullanıcıları için de yeni özellikler ile de piyasaya çıktığında çok fazla talep görecek gibi görünmektedir.

Telefonun yeni çıkan modaya uygun olacağı görünmekte ve bu Googlenin çıkartacağı Pixel 2 VE Pixel XL 2 telefonlarının çerçevesiz olacağı anlaşılmaktadır. Pixel XL 2 modelinin Corning Gorilla Glass 5 ile korunan eğimli OLED ekrana sahip olması beklenen bu tasarımı görenlerin memnun olması beklenmektedir. 1440 x 2560 yani QHD olarak hazırlanan ekran çözünürlüğü de oldukça dikkat çekici bulunmaktadır.


Google Akıllı Telefonda da Çok İddialı

Telefonunun hafızasının daha fazla olmasını isteyenler için hazırlanan 64 GB ve 128 GB dahili hafızalar bu isteği karşılayacak gibi görünmektedir. Cihazda Snapdragon 835 işlemcinin kullanacağı da bu konuda edinilen bilgiler arasında yer almaktadır. Ekran büyüklüğünün de 6 inç olması ile büyük ekran telefon kullanmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir telefon olacağını göstermektedir. Google her ne kadar bu telefon modelleri ile ilgili bilgileri bir sır olarak saklamaya çalışıyor olsa da telefonların görsellerine de ulaşan kişiler bulunmakta ve bu görüntüler ise telefonların piyasaya çıkar çıkmaz büyük bir talep ile karşılaşacağının da şimdiden habercisi olmaktadır.

pixel-2

pixel-2

Google Pixel 2 de Arkada da Dokunmatik Ekran olacak

Bu yenilik ile telefon sizin ne yapmak istediğinizi algılayacak ve işlemin yapılmasında yardımcı olacak. Bu uygulamanın patentini alan ve Pixel 2 ile Pixel XL 2 de kullanması beklenen Google teknolojide yeniliklerin bir sınırı olmadığını insanlara kanıtlamaya devam etmektedir. Akıllı telefonlardan beklenen bütün özellikleri karşılamasının yanında uzun pil ömrü ile de en büyük sorun olan şarj bitmesi sorununu ortadan kaldıracak gibi görünmektedir. Yüksek çözünürlü ön ve arka kamerası ile de beklentileri karşılayacak olan bu akıllı telefonlar insanların sadece bir telefon ile ne çok şey yapabileceklerini gösterme açısından da dikkat çekmektedir. Sadece bir telefon değil sizler için geniş hafızası ile bir depolama alanı, kamera da olacak bu telefonların büyük ekranları da kullanım kolaylığı sunacaktır.

 

Google her sene çıkardığı akıllı telefonlar ile bir adım daha ileri gitmekte ve bu yıl yine diğer akıllı telefon üreticilerine de hazırladığı bu yeni modeller ile fark atacak gibi görünmektedir. Piyasaya çıkar çıkmaz çok sayıda kişi tarafından alınarak kullanılmaya başlayacak olan bu telefonların fiyatlarının da ne olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ