Teknoloji Haberleri

Google Pixel 5 Avrupa fiyatı sızdırıldı!

Google tarafındaki sevilen mobil cihaz serisi olan Pixel ailesinin yeni modelleri hakkında sızıntılar yaşandı. Google Pixel 4a‘dan sonra Google …

Google tarafındaki sevilen mobil cihaz serisi olan Pixel ailesinin yeni modelleri hakkında sızıntılar yaşandı. Google Pixel 4a‘dan sonra Google Pixel 5 ve Google Pixel 4a 5G‘nin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu iki akıllı mobil cihazın Avrupa fiyat aralıkları ve renk seçenekleri yaşandı.

Google Pixel 5 ve Google Pixel 4a 5G fiyatı ne kadar olacak?

çıkan haberlere göre Pixel 4a 5G Avrupa’da 499 eurodan satışa sunulacak. Bunun yanı sıra Pixel 5 ise 629 euroluk fiyat etiketi taşıyacak. aynı zamanda Pixel 5’in yeşil ve siyah renklerde satışa sunulacağı da ortaya atılan iddialar içinde yerini aldı. Tüm bunların yanı sıra mobil cihazın Amerika Birleşik Devletleri‘de ise 649 dolarlık etikete sahip olacağı konuşuluyor.

Android Central’ın haberine göre, Google’ın sıradaki amiral gemisi mobil cihaz modeli, 90 Hz tazeleme oranı ile gelen 6 inç boyutunda OLED panele sahip bir ekrana sahip olacak. Pixel 5’in diğer modellere göre daha ufak çerçevelere sahip olması ve ekran kasa oranının daha yüksek olması bekleniyor.

Kamera tarafında ise çift kamera kurulumu tercih edilen Pixel 5, birisi geniş açı diğeri ise ultra geniş açılı lens olacak. Böylece Google, mobil cihazlarında ilk kez farklı bir kamera kurulumu denemiş olacak.

Google’ın yeni mobil cihazları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ