Teknoloji Haberleri

Hayatta kalan kazanacak! Yeni PUBG modu: Vostok

PUBG için hazırlanan Vostok isimli oyun modu hakkında değişik bilgiler ortaya çıkarıldı. Yeni modun turnuva tabanlı bir strateji sistemi üzerine …

Hayatta kalan kazanacak! Yeni PUBG modu: Vostok

PUBG için hazırlanan Vostok isimli oyun modu hakkında değişik bilgiler ortaya çıkarıldı. Yeni modun turnuva tabanlı bir strateji sistemi üzerine kurulu olduğu söylendi. Oyuncular, bu sistemde yer alan savaş alanlarında eşya satın alabilecek.

Para ve arena sikkesi gibi alışveriş araçlarının yer aldığı Vostok’ta oyunculara yalnızca 3 adet yaşam hakkı verilecek. Mevzilenme alanlarına ev sahipliği yapan bu oyun seçeneğinde yalnızca 1 kişi hayatta kalabilecek.

PUBG Vostok modu nasıl bir sisteme sahip?

Aynı anda pek çok arenanın kullanılacağı Vostok, Dota Auto Chess yahut Teamfight Tactics gibi oyunlarda tecrübeli olan bireylere pek yabancı gelmeyecek. Bire bir karşılaşmaların damga vuracağı bu oyun modunda kendi takımınızı oluşturmak yerine, kazandığınız paralar aracılığıyla, savaşmaya daha gelişmiş ekipmanlar satın alarak devam edeceksiniz.

Hayatta kalmayı başaranlar, paranın yanı sıra, değişik ödüller kazanacak. Kısacası her tur bir evvelki turdan daha zor olacak ve son kertede En kalitelilerin savaşına tanıklık edilecek. Counter-Strike: Global Offensive’de olduğu gibi Vostok da size yaşadığınız her tur daha çok avantaj sağlayacak.

Aşağıda yer alan videoda bu oyun moduna ilişkin bütün detaylar mevcut. 8.3 yamasında bu mod ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlanmadı. Vostok’un ne zaman oyuncular ile buluşturulacağı hala belli değil.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi ilgili video ile baş başa bırakalım. PUBG’nin en yeni oyun modu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ