Teknoloji Haberleri

Hazır sistem isteyenler için MSI MEG Aegis Ti5 tanıtıldı

İnternetin yaygınlaşması ve video oyunlarının daha popüler hale gelmesi ile beraber, farklı dizayna sahip bilgisayarlar da kullanıcılara …

Hazır sistem isteyenler için MSI MEG Aegis Ti5 tanıtıldı

İnternetin yaygınlaşması ve video oyunlarının daha popüler hale gelmesi ile beraber, farklı dizayna sahip bilgisayarlar da kullanıcılara sunulmaya başlandı. Lakin son yıllarda hazır sistemlere kıyasla toplama bilgisayarlar çok daha popüler olmaya başladı. Bu sebeple birçok bilgisayar firması, hazır sistemler satabilmek için sıra dışı tasarımlar tercih etmeye başladı. Onlardan birisi olan MSI MEG Aegis Ti5 sahip olduğu özellikleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Dünyanın ilk RTX 3000 serisi ekran kartına sahip hazır sistemi olmayı başaran Aegis Ti5, yakın zamanda satışa sunulacak.

MSI MEG Aegis Ti5 tasarımı ve sahip olduğu özellikleri

Fütüristik bir tasarım ile beraber gelen Aegis Ti5, oyunculara görsel açıdan hitap etmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra dünyanın ilk Ampere ekran kartlı sistemi olma donanımıni taşıyan bilgisayar, üst düzey bir performans vaat ediyor. dünya çapında kişiler bilgisayar toplamayı daha cazip buluyor Lakin, hazır sistem isteyen kullanıcılar da halen mevcut.

Agresif bir tasarım ile beraber gelen bilgisayar, birçok oyunun hoşuna giden RGB ışıklandırmalara da sahip. MSI MEG Aegis Ti5 sahip olduğu özellikleri içinde en dikkat çeken detaylar ise 10. nesil Intel Core işlemciler ve RTX 3000 serisi ekran kartlarını kullanıyor olması. En üst seride RTX 3080 ekran kartı ve Intel Core i9-10900K işlemcisi tercih edilebiliyorken, daha düşük donanımlara sahip modelleri de mevcut. Bu donanımları soğutmak için yeni bir sistem geliştiren MSI, Silent Storm Cooling 4 ile beraber kasa içerisini ayrı ayrı bloklara ayırıyor.

Ön tarafta bir buton ile beraber gelen bilgisayarlarda, güç seçenekleri içinde fiziksel olarak geçiş yapabiliyorsunuz. Bu buton ile sistemin sıcaklık değerlerini görüntüleyebilir, MSI Dragon Center aracılığı ile farklı görevlere atayabilirsiniz. 2.5G LAN, Wi-Fi 6 ve yerleşik bir Thunderbolt 3 desteği ile beraber gelen bilgisayar, dosya aktarımı ve yayın olanaklarını en üst seviyeye taşımayı planlıyor.

Tepe modelin fiyatı ise hala bilinmiyor.

Siz bilgisayar alırken hazır sistemleri mi tercih ediyorsunuz yoksa kendiniz mi topluyorsunuz?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ