Teknoloji Haberleri

Hepsiburada uygulaması ile Samsung’larda 100 TL indirim

Hepsiburada’nın yakın zamanda sunduğu eşine zor rastlanır indirim fırsatlarını sizlerle paylaşmıştık. bu kez Hepsiburada, mobil uygulaması …

Hepsiburada’nın yakın zamanda sunduğu eşine zor rastlanır indirim fırsatlarını sizlerle paylaşmıştık. bu kez Hepsiburada, mobil uygulaması üstünden gerçekleştirilecek Samsung akıllı telefon ve tablet alışverişinde geçerli bir indirim teklifiyle daha kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Samsung tablet ve mobil cihazlarda ”Sepette 100 TL İndirim

orta düzey ya da amiral gemisi bir model farketmeksizin sunulan bu ek 100 TL’lik indirim için yapmanız gereken çok basit. Hepsiburada uygulamasını akıllı mobil cihazınuza indiriyorsunuz ve daha sonra web sitesi üstünde kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile Hepsiburada mobil uygulamasına giriş yapıyorsunuz. Mobil uygulama üstünden bu bağlantıda yer alan indirimli ürünlerden dilediğiniz modeli seçip sepete geldiğinizde, Hepsiburada’nın ‘’Sepette 100 TL indirim’’ ile sizleri karşıladığını göreceksiniz.

Hepsiburada kampanyası hangi Samsung ürünlerinde geçerli

Hepsiburada mobil uygulaması üstünden sunulan bu indirimin farklı kullanıcı gereksinimlerine yanıt verebilecek cinsten olduğunu aktarabiliriz. Yüzde 27’e varan indirimlerle, zaten avantajlı fiyatlara sahip Samsung modellerinden, Galaxy Z Flip, Galaxy S20 serisi, Galaxy S10e, Galaxy A51, Galaxy A31 ve  Galaxy Tab S6 Lite ek 100 TL indirimle sahip olabileceğiniz modeller içinde.

Kampanya içerisinde tüm modellere buradan erişebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ