Teknoloji Haberleri

Hepsiburada’dan iki farklı iPhone kampanyası

Hepsiburada yükselen mobil cihaz fiyat aralıkları ile beraber bir amiral gemisi modele sahip olmakta güçlük çeken kullanıcılara yeni tekliflerini …

Hepsiburada yükselen mobil cihaz fiyat aralıkları ile beraber bir amiral gemisi modele sahip olmakta güçlük çeken kullanıcılara yeni tekliflerini açıkladı. Yeni kampanyalar ile çok daha uygun fiyatlara iPhone almak ya da iPhone’nun yanında avantajlı fiyatlar ile bir AirPods sahibi olmak mümkün.

Hepsiburada’da ‘’Eski mobil cihazınu Getir Yeni iPhone’u Götür’’

Hepsiburada, en uygun fiyatla iPhone sahibi olmak isteyen kullanıcılarına ‘’eski mobil cihazınu getir yeni iPhone’u götür’’ kampanyası sunuyor. iPhone 11 ve iPhone SE modelleri için geçerli olan kampanyada, avantajlı fiyat teklifleri almanız mümkün.

Kampanya içerisinde elini çabuk tutanlar ise 600 TL’ye kadar ek ödeme alabiliyor. iPhone 11 siparişlerinizde 600 TL, iPhone SE siparişlerinizde ise 300 TL ek ödeme kazanabilirsiniz. Kampanyaya ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek için uymanız gerekenlerse basit. Önce 300 ya da 600 TL ek ödeme alabilmek için Hepsiburada üstünden iPhone 11 ya da iPhone SE modellerinden dilediğiniz bir tanesini sipariş etmeniz gerekiyor. Siparişinizden sonraki 15 gün içerisinde,  Hepsiburada armağan çeki ve nakit ödeme alternatiflerinden birini seçebiliyorsunuz. Nakit seçeneğini seçtiğiniz takdirde, satmak istediğiniz akıllı mobil cihazınuzun serisini seçmeniz ve verilen teklifi onaylamanız gerekmekte. daha sonra Hepsiburada, cihazınızın mevcut durumu hakkında kısa bir anket doldurmanızı istiyor. Son olarak iletişim bilgilerinizi de girip en avantajlı fiyatlarla iPhone 11 ve iPhone SE sahibi olmanız mümkün oluyor.

iPhone XR ve iPhone 11 modellerinde AirPods indirimi

Hepsiburada’nın bir diğer iPhone kampanyası ise AirPods tarafında kullanıcılara mühim bir fiyat teklifi ile geliyor. iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinden birini satın alan kullanıcılar, AirPods’a 599 TL gibi avantajlı bir fiyatla ulaşabiliyor. Kampanyaya bu link üstünden varabilirsiniz.

Son olarak AirPods kampanyasından yararlanan kullanıcıların, bir evvelki kampanyadan yararlanamayacağını ekleyelim.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ