Teknoloji Haberleri

Honor yeni saatleri Watch GS Pro ve ES’i tanıttı

Honor , Avrupa’nın en mühim teknoloji etkinliklerinden IFA 2020 içerisinde yeni akıllı yaşam ürün ve teknolojilerini tanıttı. “Akıllı yaşamı …

Honor, Avrupa’nın en mühim teknoloji etkinliklerinden IFA 2020 içerisinde yeni akıllı yaşam ürün ve teknolojilerini tanıttı. “Akıllı yaşamı genişlet” temasıyla tertip edilen basın konferansında markanın en yeni ürünleri Honor Watch GS Pro ve HONOR Watch ES akıllı saatler tanıtıldı.

Honor Watch GS Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Honor Watch GS Pro, güçlendirilmiş yapısıyla özellikle doğa sporlarına ilgi duyanlar için uygun bir akıllı saat. 25 günlük bir pil performansına sahip olan akıllı saat, şu anda giyilebilir teknolojiler pazarındaki en uzun pil performansına sahip modeller içinde. Askeri herkes tarafından bilinenlardaki MIL-STD-810G testlerini geçen Honor Watch GS Pro, zorlu koşullara dayanması için üretildi. Yüksek duyarlıiyetli, yerleşik çift uydu konumlandırma sistemine sahip olan akıllı saat, rotadan dönüş ve rotadan sapma uyarısı gibi donanımlarıyla de kritik işlevleri yerine getirebiliyor. Buna ek olarak Honor Watch GS Pro, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşü, kayak, açık ve kapalı alanda koşu ve genel antrenman gibi 100’den çok antrenman modunu ve antrenman veri kaydını destekliyor. Akıllı saat tüm bu sahip olduğu özelliklerin yanında, pek çok p tıbbi takip donanımlarıyla de sıhhatli bir hayat sürdürmenize yol gösterecek.

Honor Watch ES sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Honor Watch ES, daha çok sağlık uygulamalarını takip etmek isteyen akıllı saat ve bileklik kullanıcılarına hitap ediyor. 1.64 inç’lik AMOLED ekranı, 95 antrenman modu, yağ yakma ve karın kası antrenmanı gibi 12 adet animasyonlu antrenman kursu ve bir grup sağlık/fitness takibi donanımlarıyla Honor Watch ES, aktif yaşam tarzına sahip kullanıcılar için akıllı saat ile akıllı bileklik arasına konumlanan bir ürün.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ