Teknoloji Haberleri

HUAWEI 50 bin yeni video ile yenilendi

HUAWEI 50 bin yeni video ile yenilendi

Teknoloji devlerinden biri olan HUAWEI markasından yepyeni Videolar kullanıcılara sunuldu. Huawei video kullanıcılarına geniş bir eğlence içeriği sunmak için bir çok içerik sağlayıcısını bir araya getirerek uluslararası sevilen video içeriklerini kullanıcılarına ulaştırıyor. HUAWEI’nin bu hizmeti şuan da 50 000 videoya civarına ulaşmış durumda..

HUAWEI Video’nun halihazırda dünya çapında aylık 140 milyon aktif kullanıcısı var. Başlangıçta İtalya ve İspanya’da lanse edilen platform, artık Türkiye ile birlikte Avrupa’daki on ülkede daha mevcut olacak. Böylece daha fazla kullanıcı istediği zaman ve istediği yerde popüler video içeriğinin keyfini çıkaracak.

7/24 yüksek kaliteli içerik

HUAWEI Video, kapsamlı bir içerik kütüphanesi sunmak için çok sayıda uluslararası ve Avrupa eğlence sağlayıcısının sunduğu bir dizi hizmeti entegre etti:

Rakuten: Avrupa’nın önde gelen Video On-Demand platformlarından biri

BBC News: Global News Limited’in küresel son dakika haber hizmeti.

FilmBox: Klasik ve yeni filmler için en iyi film platformlarından biri

STINGRAY: Çoklu platform müzik servisi ve konserler

Videoyu Oynat
DailyMotion: Tüm tematik türleri kapsayan binlerce kısa klip
ToonGoggles: Çocuklar için beş binin üzerinde çizgi film
The Explorers: Dünyanın her köşesini keşfetmek için 4K belgeseller

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu Mobil Servislerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jervis Su, “HUAWEI Video hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece Avrupa’daki insanlar her yerde ve her zaman iş ortaklarımızdan binlerce video ve filmi kolayca keşfedebilirler. Tüketicilere daha fazla seçenek sunmayı taahhüt ediyoruz” açıklamasını yaptı.

HUAWEI Video, en çok izlenen kanalların sırasını ve Ebeveyn Kontrolü’nü ayarlamak için favori içeriğe ve kişiselleştirme seçeneklerine kolayca ulaşmak için ‘Favori Video’ yer imleri dahil olmak üzere benzersiz özelleştirme ve kolaylık seçenekleri sunuyor. İçerikler çevrimdışı izlemek için de indirilebiliyor. HUAWEI Video üyeleri ayrıca VIP, yeni ve mevcut gişe rekorları kıran filmlere üye indirimlerine erişebilecek.

İleri teknoloji
Wise Video özelliği, HUAWEI akıllı telefonlar için tasarlanmış en iyi izleme deneyimini sağlamak için görüntü ve ses kalitesini ayarlamak, akış kalitesini kullanılan internet ağının bant genişliğine uyarlamak için yenilikçi HUAWEI AI kullanıyor.

EMUI 8.0 ve sonraki sürümlerde çalışan tüm HUAWEI cihazlara sahip tüm kullanıcılar, 26 Mart ve sonrasında cihazlarındaki HUAWEI Video uygulamasını açarak yeni sürüme yükseltebilirler. Kullanıcılar ayrıca HUAWEI Video uygulamasını HUAWEI AppGallery aracılığıyla da indirebilir veya güncelleyebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ