Teknoloji Haberleri

Huawei Band 4 Pro görüntü inceleme

Bir süredir Huawei’nin yeni takipçisi Band 4 Pro’yu kullanıyoruz ve bu incelememizde bu cihazın tüm sahip olduğu detaylarından ve edindiğim …

Huawei Band 4 Pro görüntü inceleme

Bir süredir Huawei’nin yeni takipçisi Band 4 Pro‘yu kullanıyoruz ve bu incelememizde bu cihazın tüm sahip olduğu detaylarından ve edindiğim izlenimlerden sizlere söz edeceğiz. Bu cihaz oldukça yeni bir ürün, hala geçtiğimiz ay satışa çıktı ve uygun fiyatıyla da rağbet görüyor. Band 4 Pro, şu an 499 TL fiyatla bulunabiliyor ve sahip olduğu özelliklerle bu kategorinin diğer pek çok modelinden ayrılıyor. Peki, nedir bunlar? Şimdi Huawei’nin yeni akıllı bilekliğine daha yakın zamandan bakalım.

Lakin evvellikle Huawei’nin geçtiğimiz hafta yeni cihazlarını tanıttığını ve bunlar içinde WATCH GT 2 Pro ile WATCH FIT akıllı saatlerinin yer aldığını altını çizelim. Her 2 saat de görünüşüyle güzel dururken, büyük bir olasılıkla yakın zamanda elimize geçerler, biz de kullandıktan sonra yeni saatler hakkında sizlere geniş bir şekilde bilgi verebiliriz.

Huawei Band 4 Pro Akıllı Bileklik Fiyatı Ne Kadar?

Şimdi, elimizdeki cihaz Huawei’nin yeni akıllı bilekliği Band 4 Pro dedik ve bu bilekliğin fiyatının 499 TL olduğunu da belirttik. Daha düşük fiyatlı akıllı bileklikler piyasada tabii ki var, Lakin bu cihazın onlardan birkaç farklı donanımı bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ