Teknoloji Haberleri

Huawei EMUI 11 özellikleri detaylandı!

Huawei’nin bu yıl gerçekleştirdiği Developer Conference 2020 yani Huawei’nin uygulama geliştiriciler için gerçekleştirdiği konferans içerisinde …

Huawei EMUI 11 özellikleri detaylandı!

Huawei’nin bu yıl gerçekleştirdiği Developer Conference 2020 yani Huawei’nin uygulama geliştiriciler için gerçekleştirdiği konferans içerisinde, Huawei EMUI 11 sahip olduğu özellikleri ile ilgili yeni detaylar aktarıldı. Yeni paylaşılan detaylardan anlaşıldığı kadarı ile Çinli Huawei markası, daha işlevsel bir arayüz için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Huawei EMUI 11 sahip olduğu özellikleri ile ilgili yeni bilgiler aktarıldı

Yeni EMUI 11 ile ilgili ilk olarak yapılan tasarım değişikliğine dikkat çekiliyor. Özellikle de renk seçimlerinde yapılan değişiklikler, kullanıcıların ilk fark ettikleri detaylardan olacak gibi görünüyor. Bilhassa da animasyonlarda göz takibi yapılarak geliştirmelerin en verimli biçimde gerçekleştirildiğine de dikkat çekiliyor.

Akıllı çoklu ekran donanımı ile beraber pek çok uygulamanın pop-up görüntü benzeri bir biçimde kullanılması mümkün hale getirilmiş. Böylece daha verimli bir kullanım şekli oluşmasına imkan sunuluyor.

Çoklu ekran kullanımı tarafında da yeni geliştirmeler kendini gösteriyor. Sürükle bırak sistemi ile cihazlar içinde geçişler yapılmasına imkan sağlanıyor.

Kişisel sanatsal temalar ile beraber yeni tasarımı destekleyen temalar kullanıma sunulmaya hazırlanıyor.

Ek olarak dahili çeviri sistemi ve videoları altyazılı hale getirmek gibi ek özellikler de yeni güncelleme içerisinde yer alan detaylardan olacak.

EMUI 11 sahip olduğu özellikleri haricinde birçok iyileştirme ve hata düzeltmesi de yeni sürümde bulunuyor olacak. Ayırca güvenlik tarafında da önemli değişikler yapıldığına dikkat çekiliyor. İlerleye dönemlerde yeni MIUI 11 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam etmekte olacaktır.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ