Teknoloji Haberleri

Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı yaşandı. Kablosuz stereo teknolojisi ile donatılan bu kulaklığın 10 Eylül 2020 – 12 Eylül …

Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı yaşandı. Kablosuz stereo teknolojisi ile donatılan bu kulaklığın 10 Eylül 2020 – 12 Eylül 2020 tarihleri içinde düzenleneceği bildirilen Huawei Developer Conference etkinliğinde tanıtılacağı açıklanmıştı.

Kendisinin Avrupa ülkelerinde de satışa sunulacağı açıklandı. Huawei, IFA 2020 etkinliğinde hiçbir yeni ürün tanıtmadı Lakin Honor markası yeni ürünleri ile teknoloji gündemine damgasını vurdu.

Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı ile karşımızda

Önümüzdeki ay Avrupa macerasına başlayacağı söylenen bu kulaklıkta silikon yapısının kullanılacağını söylemiştik. HiSilicon Kirin A1 işlemcisi FreeBuds Pro modeline güç verecek.

Bu işlemciyi daha evvel Huawei FreeBuds 3 kulaklığında görmüştük. Bluetooth 5.2 bağlantısı ve Etkin (Aktif) Gürültü Engelleme donanımı ile donatılacağı söylenen yeni üründe 3 adet mikrofon bulunacak.

Batarya kapasitesi 52.5 mAh olan bu cihaz için 3 adet renk seçeneği sunulacak. Bu renk seçenekleri içinde siyah, beyaz ve gümüş bulunuyor. Dış dizayna incelediğimizde ise bizi dikdörtgen bir yapı karşılıyor.

Kutusunun aynı zamanda bir şarj aleti olarak da kullanılabildiğini altını çizelim. Şarjı biten FreeBuds Pro kulaklıklarınızı bu kutu ile şarj edebileceksiniz. Peki bu giyilebilir teknolojinin Avrupa fiyatı ne?

WinFuture isimli bir teknoloji kaynağının iddiasına göre bu kulaklığın fiyat etiketinde 150 avro (euro) yazacak. Dilerseniz sizi bu kulaklığın görüntüleri ile baş başa bırakalım. Görseller hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ