Teknoloji Haberleri

Huawei FreeBuds Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei bugün gerçekleştirdiği ürün tanıtımları ile dikkatleri topladı. şirketin tanıttığı ürünler içinde beklenen tam kablosuz kulaklık da yer …

Huawei FreeBuds Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei bugün gerçekleştirdiği ürün tanıtımları ile dikkatleri topladı. şirketin tanıttığı ürünler içinde beklenen tam kablosuz kulaklık da yer aldı. Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı açıklandı. bunun yanısıra ürünün satışa çıkacağı tarih de verildi.

Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri açıklandı

Şirket tarafından duyurulan yeni tam kablosuz kulaklık, yeni tasarımı ile daha modern bir görünüm ile karşımıza çıkıyor. FreeBuds Pro’nun bu yeni görünümü ise firma tarafından ‘cubic’ olarak isimlendirildi.

Huawei FreeBuds Pro sahip olduğu özellikleri içinde en öne çıkan nokta ise gürültü engelleme teknolojisi oldu. Firma bu teknolojide, kablosuz kulaklıklar içinde En kaliteli sonucu veren cihazın FreeBuds Pro olduğunu sözlerine ekledi Kulaklığın, dinamik olarak çalışan aktif gürültü engelleme ile 40 dB değerine kadar gürültüyü izole edebildiği açıklandı.

Kulaklığın mikrofon performansı da evvelki nesil cihazlara göre birtakım gelişmelerle karşımıza çıkacak. 3 mikrofona sahip kulaklıklarda, rüzgar sesini engelleyecek bir tasarım göze çarpıyor. Dual Anti Wind adı verilen bu tasarım teknolojisi, özellikle dış mekanlarda gerçekleştirilen telefon görüşmelerinde daha iyi sonuç vermeyi planlıyor.

Bunun yanı sıra bağlantı teknolojileri kısmında da dikkat çeken bir özellik firma tarafından açıklandı. FreeBuds Pro, eş zamanlı olarak iki cihaza bağlanabilecek ve kullanıcılar istediğinde cihazlar içinde geçiş yapabilecek.

Kulaklığın pil performansına sıra geldiğinde; cihaz, gürültü engelleme açık durumda 4,5 saat, gürültü engelleme kapalı olduğunda 7 saat kullanım ömrü sunacak. Cihazın pil kapasitesi ise her bir kulaklıkta 55 mAh, şarj kutusunda ise 580 mAh olarak açıklandı.

Huawei FreeBuds Pro fiyatı

Avrupa’da Ekim ayından bu yana satışa sunulacak olan kulaklığın fiyatı da 199 euro olarak açıklandı. Cihazın ülkemize gelmesi durumunda fiyatının ne olacağı ise hala belli değil.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ