Teknoloji Haberleri

Huawei Watch GT 2 Pro tanıtıldı!

Huawei’nin bugün başlayan Huawei Developers Conference 2020 etkinliğinin ikinci oturumu firmasın yeni ürünlerine sahne oldu. Matebook X, Matebook …

Huawei Watch GT 2 Pro tanıtıldı!

Huawei’nin bugün başlayan Huawei Developers Conference 2020 etkinliğinin ikinci oturumu firmasın yeni ürünlerine sahne oldu. Matebook X, Matebook 14 ve Freebuds Pro gibi ürünleri gördüğümüz etkinliğin en dikkat çeken ürünlerinden biri ise geliştirilen akıllı saat serisi Huawei Watch GT 2 Pro oldu. İşte yeni akıllı saatin sahip olduğu özellikleri ve fiyatı…

Huawei Watch GT 2 Pro sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Huawei Developers Conference 2020 içerisinde tanıtılan, markanın en yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2 Pro, dikkat çeken bir tasarımla geliyor. 454×454 piksel çözünürlüğünde, 1,39 inç büyüklüğündeki ekranı safir cam yüzeyden biraraya geliyor. Saat 455 mAh kapasiteli bataryası ile minimum kullanım koşullarında 14 günlük bir pil ömrü sunuyor.

4 GB dahili depolaması ile klasik bir akıllı saatte bulunacak bütün verileri bünyesinde kolaylıkla barındırabilecek Huawei Watch GT 2 Pro, 5 ATM su basıncına kadar güvenli bir biçimde kullanılabiliyor. Huawei sağlık ve spor uygulamalarında da yeni seri ile beraber yeniliklere gidiyor. Sunumda aktarıldığı kadarıyla 100’ün üstünden antrenman modu bu akıllı saat ile beraber geliyor. Watch GT 2 Pro kalp ritmini ve kandaki oksijen kıymetini takip edebiliyor.

Klasik ve spor olmak üzere iki farklı model ile kullanıcısının karşısına çıkan Huawei Watch GT 2 Pro’nun spor modeli için 329 euro’luk, klasik modeli içinse 349 euro’luk iki ayrı bedel biçilmiş.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ