Teknoloji Haberleri

İki ekranlı LG Wing fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

LG markasının yeni iki ekranlı mobil cihaz modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam etmekte. Kısa bir süre evvel de yeni LG Wing …

LG markasının yeni iki ekranlı mobil cihaz modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam etmekte. Kısa bir süre evvel de yeni LG Wing fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar yaşandı. Anlaşıldığı kadarı ile LG, iki ekranlı farklı tasarım sunan yeni serisini, amiral gemisi mobil cihaz fiyatı ile piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

LG Wing fiyatı ve çıkış tarihi detayları belli oldu

İlk olarak belirtmek gerekirse LG’nin, Wing ismi ile anılan yeni iki ekranlı akıllı mobil cihazınu sonbahar aylarında tanıtması bekleniyor. Eylül ya da ekim ayında yeni LG Wing serisinin tanıtılması mümkün. Bununla beraber fiyatlandırma hakkında da yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre yeni model, 1000 dolar seviyesinde bir fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

1000 dolar fiyatlandırması, bilindiği gibi şu an için amiral gemisi mobil cihaz modelleri için herkes tarafından bilinen fiyatlandırma olmaya başladı. Hem yeni nesil iPhone modelleri hem de Galaxy Note modelleri, 1000 dolar seviyesinde piyasada bulunuyor. Katlanabilir modellerde ise 1000 dolar seviyesini aşan bir fiyatlandırma gündemde oluyor.

buna karşın LG Wing fiyatı, farklı tasarımına kıyasla amiral gemisi modelleri ile benzer etiketi taşıyacak. Şu an için ne yazık ki LG Wing sahip olduğu özellikleri hakkında tek ifade edilen detay, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 765G işlemci oluyor. İlerleyen günlerde yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ