Teknoloji Haberleri

İki ekranlı LG Wing için resmi tanıtım tarihi muhakkak oldu

LG’nin radikal bir tasarımı tercih etmiş olduğu iki ekranlı LG Wing için ortaya bazı detaylar çıkmıştı. bazı zaman telefon kullanılırken bile …

LG’nin radikal bir tasarımı tercih etmiş olduğu iki ekranlı LG Wing için ortaya bazı detaylar çıkmıştı. bazı zaman telefon kullanılırken bile görüntülenmişti Lakin şimdi mobil cihazın resmi tanıtım tarihi açıklanmış oldu. Bilmeyenler için LG’nin Wing ismi verilen telefonda katlanabilir mobil cihazlardan farklı olarak yana açılan ikinci bir ekran tasarımı kullanılıyor. Yayımlanan videoda LG Wing tanıtım tarihi eylülün ikinci haftasını işaret ediyor.

LG Wing tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı

Videoda görünen LG’nin iki ekranlı mobil cihazı Wing, ana ekran tarafında 6.8 inç büyüklüğü ile karşımıza çıkacak. Bu ekrana 4 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran eşlik edecek. Cihaz bu ekran boyutlarının haricinde T formatında bir dizayna sahip olmasıyla oldukça gözleri üstüne topluyor.

Aktif kullanımda nasıl zorluklarla karşılaşır bilmiyoruz Lakin katlanabilir mobil cihazlara kıyasla dikkat çekici bir tercih olduğu ortada. Düşünülenin aksine bir amiral gemisi olmayan LG Wing, Snapdragon 765 yahut 765G işlemciden gücünü alması bekleniyor. mobil cihazın bu kapsamda yakın zaman evvel yaşandığı kadarıyla 1.000 dolar seviyesinde bir fiyat etiketine sahip olacak.

YouTube üstünden bir tanıtım videosu yayımlayan LG Mobile Global, yeni mobil cihazına gönderme yapıyor. mobil cihazın T şeklindeki tasarımına dikkat çeken LG, bu ikinci ekranın 90 derece dönebildiğini tanıtım videosuyla göstermiş oluyor.

Telefon hakkındaki detayları ise 14 Eylül 2020 tarihindeki etkinlikte görmeyi bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ