Teknoloji Haberleri

İki ekranlı LG Wing modelinin imgeleri sızdırıldı

Katlanabilir telefon furyasına yeni bir soluk getirmek isteyen LG, farklı teknolojiler kullanarak bir cihaz ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. T …

İki ekranlı LG Wing modelinin imgeleri sızdırıldı

Katlanabilir telefon furyasına yeni bir soluk getirmek isteyen LG, farklı teknolojiler kullanarak bir cihaz ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. T şeklinde bir dizayna sahip olan LG Wing serisinin görüntüleri sızdırıldı.

LG Wing görüntüleri sızdırıldı

LG, G3 modeliyle beraber mobil cihaz piyasasında büyük bir çöküş yaşamıştı. Yeniden eski günlerine dönerek mobil cihaz piyasasında söz sahibi olmak isteyen şirket, yenilikçi yaklaşımıyla gözleri üstüne topluyor.

Çekilen resimlerdan cihaz boyutlarını tahmin etmek biraz zor. Lakin cihazın 161.6 x 75.2 x 8.3 mm boyutlarına sahip Galaxy Note 20 modelinden daha büyük olduğu aşikar. Yeni modelin ortalama olarak 6.8 inç ekrana sahip olduğu tahmin ediliyor.

Özel bir arayüz ile karşımıza çıkacağı söylenen LG Wing, özel arayüzü aktif olduğunda ikinci ekranı ilk ekrandan bağımsız olarak kullanma olanağı sunuyor. Gücünü Snapdragon 765G işlemciden alacağı söylenen modelin 8 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Şirketin bazı kullanıcılara 4 hafta test olanağı sunacağı belirtilirken her ne kadar fiyat etiketi belli olmasa da ortalama olarak 1.600 dolar olması bekleniyor. Cihazın 5 Ekim tarihinde tanıtılacağı biliniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ