Teknoloji Haberleri

Instagram Neden Açılmıyor – Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram Neden Açılmıyor – Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram Neden Açılmıyor – Akış Yenilenemedi Hatası

 

İnstagram kullanan kişilerin yaşadığı bazı problemler olmaktadır. Bunlardan biri de Instagram neden açılmıyor – akış yenilenemedi hatası olmaktadır. Öncelikle bu hatanın çıkış noktasının pek çok sebebi olabilmektedir. İlk olarak internet bağlantısının çok yavaş olması bu problemi doğurabilir. Bunun için, telefon ya da bilgisayardan başka sitelere bağlanmayı deneyin eğer onlara da bağlanmıyorsa sorun gerçekten internet bağlantısından kaynaklanmaktadır.

Eğer sadece instagram’a bağlanmakta sorun yaşıyorsanız, instagram uygulamasını kapatıp açmayı deneyin. Daha sonra da şayet wifi ağına bağlıysanız, wifi ağını unut deyip, şifreyi tekrar doğrulayarak giriş yapın. Sonra, telefondan wifi kısmına girerek bağlanacağınız ağa uzun bir şekilde basılı tutarak gelen ekrandan gelişmiş seçenekleri seçin. Ip olarak statik ayarları seçin. Karşınıza gelen pencereden dns kısmına 8.8.8.8 ve ikinci kısmına da 8.8.4.4 olarak rakamları girin. Sonra da wifi bağlantısını kesip yeniden bağlanmayı deneyin.

 

Eğer ki bu aşamaların hiç biri sorunu düzeltmediyse Ayarlar > Uygulamalar bölüne girerek buradan Instagram uygulamasını bularak verileri temizle seçeneğine basın. Eğer bu yol da işe yaramazsa uygulamayı kaldırarak yeniden kurmayı deneyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ