Teknoloji Haberleri

iOS 10 5s Kasar Mı?

iOS 10 5s Kasar Mı?

iOS 10 5s Kasar Mı?

iOS 10 sistemi ülkemize yeni gelmiştir. Bu sistem birçok uygulamada aslında kasma olmaması için üretilmiştir. Ancak bazı durumlarda telefona çok yüklenme gibi sorunlarda meydana gelebilir. iphone 5s modelinde ios 10 sürümü yüklenirse kasma yapmayacaktır.

iphone-5s-ios-10

IOS 10 sistemi aslında kasma yapmaz. Peki neden? Çünkü IOS 10 sisteminde hem yeni özellikler mevcuttur hem de işletim sisteminin hızlı çalışması ön görülmüştür. Özellikleri nelerdir? Bu özelliklerden bazıları, el yazımızla yazı yazabileceğiz ve karşı tarafa gönderdiğimizde bunu aynı şekilde görecektir. Artık başkalarının görmesini istemediğimiz durumlar için gizli mesaj gönderme özelliği de konulmuştur. Müzik dinlediğimiz zaman şarkı sözlerini de müzik ile birlikte göreceğiz. En güzel özelliklerinden biri de ev uygulamasıdır. Bu sayede evimizi nerede olursak olalım takip edeceğiz.

 

Gerektiği yerde ışıkları, kapıları açabiliriz. İnternet üzerinden alınacak her şey için önceden ekrandan çıkıp gelen mesajı görüp daha sonra gene işlem sayfasına dönüyorduk. Bu durumda artık geri de kaldı. Çünkü artık işlem sayfasından çıkmadan gelen mesajı görüp işlemi daha sağlıklı ve pratik duruma getirebileceğiz.

 

Görüldüğü gibi IOS 10 sistemi birçok özelliği sadece özellik manasında değil, daha hızlı pratik duruma getirmek adına yapmışlardır. Çünkü bu işlemci maksimum durum için oluşturulmuştur.

Yukardaki açıklamalardan anladığımız gibi ios 10 iphone 5s de kasmayacaktır ve internette yorumlara bakarsak kasmadığı şeklindedir.

Teknoloji Haberleri sitemizi okurlarındanda YORUM yaparlarsa seviniriz. konu altına.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ