Teknoloji Haberleri

iOS 10 Ekran Görüntüsü Alma

iOS 10 Ekran Görüntüsü Alma

 

IOS 10 iphone işletim sistemidir. IOS 7′ den sonra en kapsamlı işletim sistemi şeklinde söz edilmektedir. Kullanıcılarına muhteşem yenilenmiş tasarımlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. İos10 eskide kalan alışkanlıkları geride bırakıyor. Yıllardır ekran da yazan kaydırarak aç özelliği bile yok oluyor.

2

 

Apple’ın kilit açma sistemi, kullanımı daha kolay olacağını düşündüklerinden değiştiriliyor. IOS 10 ile artık sadece açma kapama ya da Touch ID ile açılabilecek.

 

IOS 10 Fotoğraf Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Tüm anılarınız siz yorulmadan gruplaştırılıyor. Oluşturulan kategoriler arasında videolar oluşturuluyor ve dilediğiniz takdirde sizler de bu videolara müdahale edebilme şansına sahip oluyorsunuz.

 

IOS 10 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınıyor?

Kilit açma özelliği bile değişen işletim sisteminde ekran görüntüsü nasıl çekiliyor? Cihazların sağında bulunan açma kapama tuşu ile birlikte, ev tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu şekilde dilediğiniz ekran görüntüsünü almanız mümkün olacaktır. Hiç bir anı kaçırmayacaksınız. IOS 10 özelliği ile rahatsız edilmediğiniz tüm anlar da mailleriniz otomatik bir şekilde cevaplandırılacaktır. IOS 10 kullanıcıları için tüm planlamayı yapmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ