Teknoloji Haberleri

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte özellikler

iPhone 12 ile beraber kullanıma girecek olan iOS 14 için Apple, her hafta yeni güncellemelerle, yeni sahip olduğu özellikleri denemeye devam …

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte özellikler

iPhone 12 ile beraber kullanıma girecek olan iOS 14 için Apple, her hafta yeni güncellemelerle, yeni sahip olduğu özellikleri denemeye devam etmekte. Kısa süre evvel paylaşılan iOS 14 Beta 8, Apple Developer Center üstünden 18A5373a sürüm numarasıyla yayınlanmış durumda.

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte özellikler

ortalama 100 MB boyutunda olan güncelleme performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içeriyor. bunun yanısıra bu güncellemenin iOS 14 için sunulacak olan Golden Master sürümünden bir evvelki güncelleme olduğu düşünülüyor.

Ana ekran wigdet’ları, uygulama kitaplığı, uygulama klipleri, iMessage için yenilikler ve daha fazlasını gördüğümüz iOS 14’te Beta 7‘de sunulan mevcut gökkuşağı çizgili duvar kağıtlarının seçenekleri herkes tarafından bilinen ışık modu ayarları haricinde karanlık mod ayarlarına da sahip olma donanımı gibi büyük yenilikler yayımlanmıştı.

Şu an için 18A5373a güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Güncellemenin tüm cihazlara dağıtılması zaman alacağından, güncelleme denetlemeyi birkaç kere kontrol etmekte yarar var. iOS Beta sürümü haricinde iPadOS Beta 8’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş durumda.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ