Teknoloji Haberleri

iOS 14 GM çıktı; beklenen sona gelindi!

Apple, gerçekleştirdiği Eylül etkinliği ile en yeni ürünleri ve servislerini tanıttı. Yeni iPad ve Apple Watch modellerine şahit olduğumuz …

iOS 14 GM çıktı; beklenen sona gelindi!

Apple, gerçekleştirdiği Eylül etkinliği ile en yeni ürünleri ve servislerini tanıttı. Yeni iPad ve Apple Watch modellerine şahit olduğumuz etkinlikte Fitness+ ve Apple One hizmetlerini de görmüş olduk. Apple bunun yanısıra etkinliğin sonunda iOS ve ekosistemin diğer işletim sistemleri için  GM(Golden Master) sürümlerini yayınladığını açıkladı.

iOS 14 GM nihayet tanıtıldı

Golden Master olarak isimlendirilen iOS 14 sürümü için Apple resmi açıklamayı yaptı. Apple Developers web sitesi üstünden bir IPSW dosyası ile edinebileceğiniz yeni sürüm, iPhone, iPod Touch ve iOS 14 beta kurulu olan iPad’lerde de test edilebilecek. Yarın saygınlığıyla kullanıma sunulacak iOS 14 GM sürümüne iPadOS 14 GM, watchOS 7 GM ve tvOS 14 GM sürümleri de eşlik edecek.

Yeni bir deneyim, daha fazla kişiselleştirme, sık tercih edilen uygulamalarda daha akıllı çözümlemeler gibi sloganlar ile kullanıma çıkmaya hazırlanan yeni iOS işletim sistemi sürümüne iPhone SE ailesi, iPhone 6s ve sonrası mobil cihazlar ve iPod Touch 7. nesil cihazlar sahip olabiliecek.

Apple Beta Software Program içerisinde edinebileceğiniz en yeni test sürümleri için evvellikle programa dahil olmanız gerekiyor. Beta Software Program‘ına bu link üstünden erişebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ